Головна Новини
Останні новини компаніїОфіційний прес-реліз за результатами конференції GISTECH.UA-201822 травня в Києві відбулася Восьма Міжнародна Конференція «GISTECH.UA-2018», в якій взяли участь 320 спеціалістів зі 160 організацій. Компанія ТВІС вдячна усім учасникам та пропонує вашій увазі офіційний прес-реліз заходу. Просимо учасників надсилати побажання та зауваження, головним чином, критику, адже хочемо наступні заходи зробити ще кращими.

Детальніше...
 

Найкращі БПЛА від SmartDrones на конференції GISTECH.UA-2018!У рамках конференції GISTECH.UA-2018 компанія SmartDrones - дистриб'ютор провідних безпілотних технологій на території України -  представить топові зразки продукції БПЛА, серед яких три новинки від ITEC, Dronee та Yuneec.

Детальніше...
 

ТВІС оголошує конкурс ГІС-проектів!В рамках конференції GISTECH.UA буде проведено конкурс на найцікавіший  ГІС-проект! 22 травня ми продемонструємо спільноті ГІС та ДЗЗ України найбільш цікаві геопросторові проекти та оберемо серед них найкращий, який отримає приз 5000 гривень!

Детальніше...
 

Відкрито реєстрацію на конференцію "GISTECH.UA-2018"Запрошуємо Вас 22 травня 2018 року взяти участь у 8-мій міжнародній конференції "GISTECH.UA-2018". Новітні технології ГІС/ДЗЗ в Україні». Конференція призначена для всіх спеціалістів, що працюють із геопросторовою інформацією.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС стала членом громадської організації «УКРГЕО»

укргео логоГромадська організація УкрГео об'єднує провідних виробників геоданих і технологій України для сприяння створенню та функціонуванню національної інфраструктури геопросторових даних.

Детальніше...
 

Інструментарій QGIS для напівавтоматичної класифікації земель сільськогосподарського обробітку за даними КА Sentinel


До недавнього часу найбільш поширеним методом дешифрування було візуальне дешифрування знімка. В цьому випадку передбачається, що дешифрування проводить експерт, який добре обізнаний з особливостями території і властивостями об'єктів, відображених на знімку.
Цей метод є трудомістким і досить затратним по часу, тому актуальним є використання способів автоматичного дешифрування (автоматичної класифікації).

Детальніше...
 

Знижка 50% на зйомку з безпілотника!Тільки до 10 липня у вас є можливість отримати зйомку з подальшою професійною обробкою вдвічі дешевше! Фотографування місцевості з дрона – один з найефективніших методів отримання геопросторових даних для малих територій. Компанія ТВІС віднедавна здійснює знімання з використанням БПЛА. За допомогою безпілотного літального апарату Phantom 4 PRO фахівці Компанії ТВІС отримують дані із детальністю 2,5-5 см/піксель.

Детальніше...
 

Офіційний прес-реліз за результатами конференції GISTECH.UA-2017

GISTECHua kiev tvis
18 травня в Києві відбулася Сьома Міжнародна Конференція «GISTECH.UA-2017», в якій загалом взяли участь 265 спеціалістів зі 158 організацій. Компанія ТВІС вдячна усім учасникам та пропонує вашій увазі офіційний прес-реліз по завершенні заходу. Просимо учасників надсилати побажання та зауваження, головним чином, критику, адже хочемо наступні заходи зробити ще кращими.

Детальніше...
 

Італійська легенда обробки радарних знімків Массімо Зотті відвідає «GISTECH.UA-2017»Цього року пан Массімо Зотті, директор підрозділу безпеки і управління Planetek Italia, стане почесним гостем 7-ої конференції «GISTECH.UA», що традиційно збирає представників ГІС-спільноти.

Детальніше...
 

Стартап Znaydeno виступить партнером конференції "GISTECH.UA-2017"


"GISTECH.UA-2017" заручились підтримкою команди однодумців - проект Znaydeno виступить у ролі партнера нашого заходу!

Детальніше...
 

Компанія ТВІС оголошує конкурс на найцікавіший ГІС-проект!Поки йдуть підготовчі роботи до конференції GISTECH.UA, ми оголошуємо конкурс на найцікавіший  ГІС-проект! 18 травня ми хочемо продемонструвати спільноті ГІС та ДЗЗ України найбільш цікаві геопросторові проекти України та обрати серед них найкращий, який отримає приз 5000 гривень!

Детальніше...
 

Компанія Deimos Imaging стала офіційним спонсором конференції "GISTECH.UA-2017"Компанія Deimos Imaging - один з провідних світових постачальників супутникових зображень, стала срібним спонсором 7-ої щорічної конференції "GISTECH.UA-2017".

Детальніше...
 

Компанія HERE стала срібним спонсором конференції "GISTECH.UA-2017"Уже зовсім скоро відбудеться щорічна конференція "GISTECH.UA-2017". Темою конференції є новітні ГІС-технології та дистанційне зондування Землі. Компанія HERE прийняла рішення підтримати цей захід і стала срібним спонсором конференції.

Детальніше...
 

Запущено новий оптичний супутник серії Sentinel

alt

З космодрома Куру був запущений ще один космічний апарат європейської програми спостереження Землі. Новий супутник Sentinel-2B оснащений камерою з видимим та інфрачервоним діапазонами. Він приєднається до свого брата-близнюка Sentinel-2A, який вже знаходиться на орбіті.

Детальніше...
 

 Доповідь Bellingcat: вогневі позиції сепаратистів біля Донецької фільтровальної станції

alt


Нещодавні бої під Авдіївкою стали найжорстокішим періодом війни на Донбасі після битви за Дебальцеве в лютому 2015 року. Спираючись на супутникові знімки американського оператора DigitalGlobe від 20, 28 та 31 січня 2017 року, компанія Bellingcat провела аналіз позицій контрольованої сепаратистами Ясинуватої та наслідків обстрілів, 
здійснених, швидше за все, Збройними  Силами України.

Детальніше...
 

Запрошуємо взяти участь у щорічній конференції з новітніх ГІС-технологій та дистанційного зондування "GISTECH.UA-2017"


Компанія ТВІС запрошує вас приєднатися до щорічного бізнес-форуму GISTECH.UA-2017, який відбудеться 18 травня 2017 року у Києві в готелі «Братислава». Форум призначений для всіх спеціалістів, які працюють з геопросторовою інформацією.

Детальніше...
 

Знімки з супутника льодового затору в Керченській протоці фіксують застряглі судна

alt

Дані космічної зйомки зафіксували складну ситуацію в Керченській протоці, зумовлену льодовим затором. Крига, як це часто буває у лютому-березні, йде в протоку з Азовського моря, нагромаджуючись біля островів Тузла і Чушка.

Детальніше...
 
 
 
 

 Безкоштовне глобальне покриття оптичними та радарними знімками реалізовано на порталі Descartes Labs


Descartes Labs – дослідники з Лос-Аламоської національної лабораторії (штат Нью-Мексико, США) на початку лютого 2017 року запустили портал, на якому в глобальному масштабі доступні три мозаїки безхмарних супутникових знімків.

Детальніше...
 

У ЄС створена інформаційна система для боротьби з лісовими пожежамиЛісові пожежі в останні роки стали справжньою катастрофою для країн Півдня Європи. Кожне літо вогняна стихія атакує новий регіон – Мадейру, континентальну Португалію, Грецію, Прованс, Чорногорію.

Детальніше...
 

Нові дані з радарних супутників SENTINEL: Сан-Франциско та Венеція занурюються нижче рівня моря


Більшість територій на Землі з сухим спекотним кліматом відчуває нестачу води для господарських потреб населення. Та оскільки поверхневих джерел водопостачання у таких районах не вистачає, тут активно експлуатуються запаси підземних вод. При цьому, через особливості геологічної будови, земна поверхня починає просідати внаслідок тривалого відкачування підземних вод.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 7
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search