Головна Новини
Останні новини компаніїЗі швидкістю льоду: за супутниковими знімками Landsat створено карту динаміки льодовиків світу


Наприкінці 2016 року великий колектив, який обʼєднав вчених з NSIDC (Національного центру снігу та льоду), Лабораторії реактивного руху США, та кількох американських і європейських університетів, представив результати масштабного проекту з моніторингу льодовиків на всій земній кулі.

Детальніше...
 

Супутникові знімки дозволяють виявити незаконний видобуток бурштину

alt

Про незаконний видобуток бурштину на Поліссі вже чимало сказано. Тут зіштовхнулися інтереси бізнесу, місцевих жителів, влади та криміналу. Тисячі гектарів понівечених земель, вирубаний ліс і сутички, іноді – із застосуванням зброї...

Детальніше...
 

ТВІС на конференції європейських дистриб'юторів супутникових даних DigitalGlobe

alt14-16 листопада в Мюнхені відбулася конференція європейських дистриб’юторів DigitalGlobe та користувачів супутникових знімків – WorldView Global Alliance User Conference 2016.

Детальніше...
 

Орбітальне угрупування Digital Globe поповнилось новим супутником WorldView-4

alt


11 листопада 2016 р. ракета-носій Atlas-V вивела на орбіту найновіший супутник дистанційного зондування – Worldview-4. Це черговий супутник американської компанії Digital Globe, який ще більше підсилив її орбітальне угруповання для оперативної і багатоцільової зйомки земної поверхні.

Детальніше...
 

Космічні знімки WorldView-3 дешевше, ніж в США. В Україні це можливо!

alt


У 2014 році компанія DigitalGlobe (США) запустила новий супутник дистанційного зондування WorldView-3. Він забезпечує отримання найбільш детальних знімків земної поверхні з просторовою розрізненістю до 30 сантиметрів. Це найвища роздільна здатність в світі для космічних апаратів.

Детальніше...
 

Представники ТВІС на конференції "ГЕОПРОСТІР 2016"

 27-29 жовтня в Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) відбулася II науково-технічна конференція «Геопростір 2016», партнером якої виступила компанія «ТВІС».

Детальніше...
 

Компанія ТВІС стала спонсором Міжнародного симпозіуму «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України»

alt


Компанія ТВІС взяла участь
 7 жовтня 2016 р. в Міжнародному симпозіумі «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України» в якості головного спонсора. Захід відбувся у Національному університеті оборони.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС відвідала Третій з'їзд Українського товариства геодезії та картографії

alt


29 вересня 2016 року в Інституті післядипломної освіти Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІІ-ій з‘їзд Українського товариства геодезії та картографії, на якому були присутні понад 70 учасників, серед яких були і іноземні гості з Польщі та Чехії.

Детальніше...
 
Друк e-mail

Безкоштовні тренінги по ERDAS для викладачів ВУЗів

alt


Компанія ТВІС - провідний оператор супутникових зйомок в Україні – пропонує викладачам ВУЗів денної форми навчання безкоштовний спеціалізований тренінг  "Основи тематичної обробки супутникових знімків в ERDAS IMAGINE". 
У зв’язку з повною комплектацією груп, реєстрацію на безкоштовні курси ERDAS Imagine завершено достроково 26.07.

Детальніше...
 

25 травня 2016 року відбулась Міжнародна конференція GISTECH.UA-2016

alt


Конференцію відвідали близько 250 фахівців галузі ГІС та ДЗЗ з різних країн світу. Серед учасників події були присутні представники більш ніж 180 компаній-користувачів даних ДЗЗ, державних служб у земельній, космічній, військовій галузях, картографічних, сільськогосподарських та екологічних організацій.

Детальніше...
 

Замовлення без зобов'язань: прийняти рішення про закупівлю даних можна за результатами зйомки!

altКомпанія ТВІС пропонує розміщувати замовлення на нову зйомку в високій і надвисокій роздільній здатності без зобов'язань щодо викупу. Спекулятивне замовлення передбачає максимальну гнучкість в роботі з космічними знімками: замовник може прийняти рішення про покупку даних за результатами зйомки і придбати найсвіжіші знімки за ціною архіву!

Детальніше...
 
П'ятниця, 22 квітня 2016, 14:15

Запрошуємо відвідати форум GISTECH.UA-2016

alt

Компанія ТВІС запрошує вас взяти участь у щорічному бізнес-форумі GISTECH.UA-2016 (в минулому - "День ERDAS" та "Нові технології ГІС та ДЗЗ в Україні"), який відбудеться 25 травня 2016 року в готелі «Братислава». Форум призначений для всіх спеціалістів, які в своїй професійній роботі використовують просторову інформацію.Головні спонсори заходу – концерн HEXAGON (програмне забезпечення ERDAS/GeoMedia),  European SpaceImaging (Німеччина), AIRBUS Defense and Space(Франція), Deimos Imaging (Іспанія), Canon (Японія).

Детальніше...
 

Конкурс на вакансію тренера в тренінговий центр ТВІС

alt


Друзі! Не прогавте унікальну можливість долучитися до нашої команди! Компанія ТВІС оголошує конкурс на вакансію тренера тренінгового центру. Поспішайте, адже місце лише одне.

Детальніше...
 
Друк e-mail
Понеділок, 04 квітня 2016, 00:00

Супутник Pleiades здійснив безхмарну зйомку Києва

alt

Компанія ТВІС - офіційний дистрибутор AIRBUS Defense and Space в Україні - повідомляє про надходження найсвіжішого космічного знімку столиці України надвисокої роздільної здатності - 70 см/піксель. Скориставшись безхмарною погодою, яка встановилася у квітні над Києвом, супутник Pleiades в один прохід здійснив зйомку столиці.

Детальніше...
 
П'ятниця, 11 березня 2016, 17:06

altХмарна опція доступу до ERDAS IMAGINE та GeoMedia

Чи могли б ви колись подумати, що для користування всесвітньо відомими ГІС та ДЗЗ програмами не потрібно проходити довготривалу інсталяцію чи генерувати ліцензію, доступну лише на одному комп'ютері? Ми раді повідомити, що тепер це стало дійсністю.

Детальніше...
 
Друк e-mail
Середа, 04 листопада 2015, 12:59

altНа сайте MAP4ATO.COM.UA начался сбор средств на новые карты для украинской армии

Что нужно, чтобы обновить карты для украинской армии? Правильно, свежие космоснимки отличного качества. Летом 2015 года по просьбе компании ТВИС концерн AIRBUS отснял наиболее важные территории Украины (общей площадью более 48 тысяч км2) в районе зоны АТО. Экономия по сравнению с новым заказом значительная, ведь остаётся лишь выкупить их по архивной цене. 

Детальніше...
 
П'ятниця, 23 жовтня 2015, 15:05

Программа агромониторинга от компании ТВИС

altКомпания ТВИС совместно с немецкой компанией Blackbridge разработала программу мониторинга на 2016 год для украинских агрокомпаний. Подписка в размере 10 гривен за гектар/год обеспечивает агрокомпании аналитикой по гарантированно безоблачным снимкам Rapideye высокого качества. Минимальная подписка - 5 тысяч гектар.
Детальніше...
 
Понеділок, 19 жовтня 2015, 11:13

Компанія ТВІС прийняла участь у Міжнародному аграрному форумі AGROPORT 2015

  
  Форум проходив протягом трьох днів 15-17 жовтня у Mіжнародному аеропорту «Харків». АГРОПОРТ – щорічний комплексний захід, мета якого: формування умов для розвитку аграрного бізнесу в Україні та знайомство фермерів з новими технологіями.
 

Детальніше...
 
Середа, 12 серпня 2015, 13:07

Пресс-конференция в «Укринформ» на тему:
"ВИД ИЗ КОСМОСА: АГРЕССИЯ РОССИИ И ПРОБЛЕМЫ КАРТОГРАФИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ УКРАИНСКИХ ПОДРАЗДЕЛЕНИЙ В ЗОНЕ АТО"

alt

Пресс-конференция на эту тему состоялась 12 августа в информагентстве «УКРИНФОРМ». В ней приняли участие: директор информационно-консалтинговой компания «Defense Express» Сергей ЗГУРЕЦ, директор компании «ТВИС» Олесь ЯСИНСКИЙ, начальник группы электронных карт топографической службы ВС Украины Александр КРАВЧЕНКО; волонтер-активист волонтерского объединения "МАП 100" Григорий ГОРОДИССКИЙ.

Детальніше...
 
Середа, 29 липня 2015, 16:39

ТВИС дарит $1111 в честь 4-х летия тренингового центра!

alt
Друзья, у нас ОТЛИЧНАЯ НОВОСТЬ:
1 августа 2015 года тренинговому центру компании ТВИС исполняется ровно 4 года! Давайте праздновать это СОБЫТИЕ вместе! В честь знаменательной даты предлагаем Вам УНИКАЛЬНЫЙ презент: Сертификат от компании ТВИС номиналом $1111.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 6
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search