Головна Програмні продукти Управління даними
Друк e-mail

ERDAS APOLLO 2011 ®

У Вас великий об’єм даних, територіально-розподілена база користувачів, джерело інформації, яке швидко змінюється?

Вам потрібна одна комплексна інфраструктура геоданих корпоративного класу?

Ви не задоволені швидкістю розповсюдження Ваших даних?


ERDAS APOLLO – система, яка настроюється, яка розпізнає, управляє і оперативно розсилає великі обсяги картографічних даних. У ній використовується інноваційна, орієнтована на відкритий сервіс архітектура (SOA), яка забезпечує публікацію, пошук, виявлення і постачання будь-яких типів даних. Використовуючи інфраструктуру просторових даних (SDI), ERDAS APOLLO надає програмне середовище для управління та розповсюдження геоданих, метаданих і карт.

Геообробка по запиту

ERDAS APOLLO містить найбільш сумісні в своєму класі сервіси геообробки. Можна запустити цілу модель (наприклад, «фіксацію змін») в контексті лише однієї служби, наприклад, веб-служби обробки (WPS). Складність алгоритму, що стоїть за одним процесом, унікальна, що дозволяє кінцевому користувачеві в будь-який час виконувати операції за запитом: створювати лінію прямого огляду, розраховувати перепади висот, виділяти зміни на різночасових знімках і т.д. Геопросторові моделі, створені в ERDAS IMAGINE ®, публікуються в ERDAS APOLLO, і потім розповсюджуються через інтернет.

Можливість швидкого розповсюдження зображень


ERDAS APOLLO містить найшвидшу на ринку систему розповсюдження зображень з високопродуктивним протоколом передачі даних ECWP, який дозволяє обслуговувати лише одним сервером 5000 клієнтів! Якщо Ви віддаєте перевагу поширювати інформацію «мозаїчним» чином, використовуйте функцію «Optimized Tile Delivery». У порівнянні зі своїми аналогами, ERDAS APOLLO надає більш швидкий доступ до даних, пред'являючи більш «низькі» вимоги до апаратного забезпечення. ERDAS APOLLO підтримує сталі в даній сфері стандарти передачі зображень, включаючи ESRI ArcIMS, ArcXML і вимоги OpenGIS ™ Web Map.

Повна взаємосумісність

ERDAS APOLLO гармонійно працює зі службами OGC. Якщо ми заявляємо, що підтримуємо специфікацію, це означає, що ми підтримуємо весь стандарт і це має першорядне значення при доступі до даних. ERDAS APOLLO використовує картографічну Web-службу (WMS), Web-службу покриттів (WCS), Web-службу каталогізації (CSW), Web-службу векторних даних (WFS), контекст Web-карти (WMC), Web-службу обробки (WPS ), а також стандарти метаданих ISO 19115/19139.

ERDAS APOLLO чудово працює в програмному середовищі GIS. Додатково до цього, ERDAS APOLLO використовує на новому рівні існуючі бізнес-системи, наприклад, базу даних Oracle (що містить довгострокові метадані та спеціальні дані додатків). Завдяки випробуваним IT стандартам, таким як JavaEE і REST, ERDAS APOLLO, дотримуючи всі норми безпеки, прекрасно вписується у програмну технологічну середу вже існуючу в організації. ERDAS APOLLO підтримує введення даних практично будь-якого типу (включаючи ArcSDE і Oracle). Застарілі і сторонні дані також можуть бути використані в єдиному програмному середовищі. Для ERDAS APOLLO не існує комплексності і складності, яка властива геоданим. Програма легко здійснює управління даними і їх поширення безлічі адресатів.


Багато програм, включаючи Mapinfo і Bentley Microstation, підтримують «ECWP» - наш швидкодіючий протокол передачі зображень. Для програм, які не мають вбудованої підтримки ECWP, ми надаємо безкоштовні вбудовувані додатки. Наприклад, у нас є популярні безкоштовні plug-in для ArcGIS і AutoCAD.

Безпечний обмін даними і відкриття доступу до них

Система розповсюдження даних, вбудована в ERDAS APOLLO, дозволяє відкривати доступ до своїх геоданих, зберігаючи при цьому права власності. ERDAS APOLLO є як чудовим рішенням для управління базами даних, так і засобом, що забезпечує безпечне спільне використання щодня змінюваних і створюваних під завдання масивів даних кожного окремого користувача. Користувачі однієї мережі можуть створювати з накладенням шарів новий контекст і обмінюватися їм, використовуючи віртуальний 3D-глобус.

Гнучка пропозиція

ERDAS APOLLO - рішення корпоративного класу для управління, поширення і спільного використання даних, що забезпечує більш ефективну організацію бізнесу наших клієнтів. Конфігурацію ERDAS Apollo можна підібрати відповідно до потреб Вашої організації. Чи хочете Ви недорогий, швидкодіючий сервер зображень, або комплексну систему, яка дозволяє динамічно редагувати дані, проводити аналіз і витягувати інформацію - ERDAS APOLLO буде самим передовим рішенням, що забезпечує небувалу продуктивність навіть при роботі з великими архівами даних.


ERDAS APOLLO Essentials—SDI

ERDAS APOLLO Essentials - SDI підійде для організацій, яким необхідна універсальна програма для каталогізації і розсилки зображень, векторних і даних рельєфу, сумісна зі стандартами Web-служб OGC за допомогою будь-якого клієнтського додатку. ERDAS APOLLO Essentials - SDI представляє собою рішення початкового рівня, краще у своєму класі для швидкої каталогізації та розповсюдження геоданих, використовуючи стандарти каталогізації OGC CSW і розповсюдження WFS, WCS, WMS, WMC.

ERDAS APOLLO Essentials—Image Web Server

ERDAS APOLLO Essentials-Image Web Server підходить організаціям, яким необхідно викладати дані годинами на Web-сайт для загального доступу. Цей унікальний недорогий продукт надає високошвидкісний доступ до великих обсягів зображень при мінімальних вимогах до технічних засобів Web-сервера зображень потрібна мінімум адміністрування, він вигідно використовує неперевершену потужність протоколу ECWP і функцію «Optimized Tile Delivery», надаючи швидкий доступ до зображень.

ERDAS APOLLO Advantage

ERDAS APOLLO Advantage знадобиться організаціям, яким необхідно керувати величезними масивами геоданих, розподіленими іноді з кількох відділах або офісах. Часто таку інформацію потрібно оперативно доставити користувачеві, що має певні права доступу до інформації на підприємстві.

Багато організацій витрачають великі кошти на програмно-апаратне забезпечення, але так і не отримують того, що їм потрібно. Найбільшу користь від ERDAS APOLLO Advantage отримають топографічні служби та великі державні організації, що працюють в галузі безпеки, оборони, транспорту, надзвичайних подій та комунальних послуг.

ERDAS APOLLO Advantage може поширювати «сирі» дані, так само добре як і масиви оброблених даних, не використовуючи при цьому додаткових сервісів (підтримуються використовувані в ERDAS IMAGINE типи даних). ERDAS APOLLO Advantage виробляє автоматичний пошук, збір та індексування даних і метаданих, а також їх розподіл, використовуючи захищену ієрархічну систему моделі даних. У ERDAS APOLLO Advantage користувачі можуть відкривати доступ до своїх даних, встановлюючи при цьому права доступу, та / або користуватися чужими даними. У віртуальному 3D - глобусі можна створювати дані різноманітного змісту для спільного використання. Також можна знаходити і візуалізувати дані, що містяться в різних додатках.

ERDAS APOLLO Professional

ERDAS APOLLO Professional підійде тим, кому потрібно керувати даними та здійснювати просторовий аналіз за запитом для отримання інформації. ERDAS APOLLO Professional пропонує потужний компонент геообробки (WPS), неперевершений у складних алгоритмах. ERDAS APOLLO Professional здійснює серверну обробку інформації, що міститься в інфраструктурі просторових даних (SDI). Завдяки закінченій технології кінцевий користувач може робити геообробку, не володіючи великими знаннями в даній області.


Робочий процес починається з ERDAS IMAGINE, який надає великі можливості для створення нових комплексних просторових моделей. За допомогою ERDAS IMAGINE користувачі створюють необхідні моделі і викладають їх у каталозі APOLLO. Права доступу до моделей обробки, опублікованими в ERDAS APOLLO, визначають адміністратори сервера.

З викладеними і поміщеними в каталоги просторовими моделями тепер можуть у будь-який час працювати споживачі, 2D і 3D клієнти, використовуючи ERDAS APOLLO Web-Client і віртуальний глобус ERDAS TITAN Viewer 3D. Таким чином, користувачі працюють в одній колективній базі даних і результатом їх роботи можуть користуватися всі співробітники організації.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search