Головна Послуги 3D моделювання
Google Earth API Sample

Встановлено плагін версії: Завантаження...
Друк e-mail

3D моделювання засобами SketchUP

Google SketchUp — прикладна програма для швидкого та простого створення, перегляду та модифікацій 3D-графіки, дуже проста у використанні, тому за допомогою неї можна створювати трьохвимірні моделі, які до цього ніколи не працювали з 3D-графікою. Програма містить набори простих фігур (як прямокутники, лінії тощо). Ці фігури легко перетворюються у трьохвимірні моделі різних форм. Най­ частіше програма використовується для Google Earth. Готові зображення можна зберегти у форматі Google Earth або у вигляді графічного файлу.

Ця програма була створена для комбінування елегантності й спон­танності малювання ескізів олівцем зі швидкістю сучасних цифрових медіа. Розроблена для концептуального проектування, ця достатньо потужна, легка в розумінні програма, дає змогу швидко та легко ство­рювати 3D-графіку.

Програма SketchUp містить достатньо компактний набір різнома­нітних інструментів з «інтелектуальною системою керування», який значно спрощує процес створення 3D-рисунка. На сьогодні це до­сить популярний інструмент для 3D-моделювання, особливо для інди­відуального використання.

Програма має зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Можна використовувати для створення, перегляду і редагування 3D-проектів. До складу SketchUp також входить плагін Google Earth, який дозво­ляє після створення 3D-об’єкта розміщувати його в картографічно­му сервісі пошукового гіганта.

Усі моделі створені в SketchUp, складаються з граней і поверхонь. Створені моделі можна завантажувати в Google 3D Warehouse - безкоштовна онлайн колекція будівель, машин, космічних кораблів, тварин і безлічі інших речей, яка поповнюється щодня. Виклавши своє творіння в 3D Warehouse можна відразу вказати, хто має право бачити, завантажувати ваші моделі, таким чином вони можуть бути доступні як для всіх або для обмеженої кількості користувачів.

SketchUp Pro 6 імпортує і експортіруетDXF і DWG формати. Він також експортує 3DS, OBJ, XSI, FBX, EPS, PDF, VRML, EPX, DAE і KMZ. Крім власне моделювання, в SketchUp можна, наприклад, створити презентацію проекту - перш за все, показ об'єкта з різних ракурсів. У кожній зі сцен ставляться і зберігаються свої налаштування «кадра» - ракурс і інші параметри камери, графічний стиль візуалізації, освітлення (тіні), показ або приховування об'єктів і багато чого іншого. Звичайно, далі можна експортувати сцени у вигляді 2D. Можна також запустити в програмі перегляд анімаційного «фільму» у вигляді послідовної зміни цих сцен (фактично проїзду камери по сцені), а також зберегти свою режисерсько-операторська творчість у відеоформаті.

Експорт об'єктів сцени в інші 2D і 3D формати (або використання плагінів переходу до сторонніх програм) дає можливість доопрацьовувати їх в інших 3D редакторах.

Дуже важливо, що дизайнер має можливість з мінімальними витратами часу робити варіантні доробки проекту (що неминуче).

Ми пропонуємо послуги для бізнесу зі створення 3д-моделей будівель та земельних ділянок.

Основними етапами виробництва моделі є виїзд в натуру (фотографування), підготовка текстур, створення геометрії в Google Sketchup та експорт. В роботі ми використовуємо технології Google, адже це є запорукою швидкої та відносно дешевої розробки тривимірних моделей обєктів.

У галузі тривимірного моделювання ми пропонуємо такі послуги:

  • створення тривимірних моделей будівель та промислових обєктів, земельних ділянок та елементів інфраструктури;
  • розміщення 3д-моделі на детальних космічних знімках;
  • розміщення моделі в Інтернеті на сервісі GoogleEarth з відповідною прив’язкою до місцевості;
  • розміщення 3д-моделі на сайті Замовника;
  • створення відеоролика обльоту об’єкта та розміщення його на сайті Замовника;

Сфери використання:

  • планування забудови міських територій новими об’єктами;
  • передпродажна підготовка об’єктів нерухомості;
  • реклама готелів, музеїв, архітектурних пам’яток, центрів торгівлі;
  • підсилення іміджу туристичних баз, котедж них містечок, баз відпочинку, стадіонів, центрів розваг, тощо.
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search