Головна Обладнання TMT
Друк e-mail

Програмно-апаратний комплекс TVIS Multi-Touch (TMT)

Сучасний рівень розвитку мультимедійних технічних засобів відкриває широкі можливості з візуалізації різних видів інформації, а також забезпечує інтерактивну взаємодію при колективному використанні. Одним з найбільш цікавих, динамічно зростаючих секторів є розвиток різноманітних сенсорних touch і multi-touch систем, які зараз дуже широко використовуються в телекомунікаційних засобах, в персональних комп’ютерах та ноутбуках, в різноманітних демонстраційних, пізнавальних і розважальних системах та інсталяціях.

В сучасних ситуаційних центрах, призначених для завдань регіонального і галузевого управління важливу роль відіграють інтерактивні програмно-апаратні комплекси візуалізації просторової інформації. Управління роботою комплексу проводиться дотиками пальців до поверхні монітора, розташування якого в горизонтальній площині, тобто у вигляді столу, робить зручним перегляд та аналіз просторових даних для групи людей.

Особливе місце серед touch і multi-touch пристроїв посідають мультимедійні дисплеї TVIS Multi-Touch (TMT) (від 32” до 70’’): вони використовуються в якості складового елементу ситуаційних центрів, інструменту навчання в вузах, для візуалізації просторових даних та в багатьох інших областях. Подібні мультимедійні дисплеї використовуються як окремо, так і входять в склад комплексів, що забезпечують рішення широкого кола задач.

Високотехнологічні комплекси TMT є розробкою українських спеціалістів та сьогодні представлені великою кількістю моделей від 32’’ до 70’’, короткі технічні характеристики яких наведені в таблиці нижче.

 Загальні характеристики комплексів TMT

Роздільна здатність дисплея

1920 х 1080 (Full HD)

Тип панелі

LCD

Співвідношення сторін

16:9

Відтворення кольорів

16,7 мільйонів

Вхідний сигнал

VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, S-video

BNC x 5 RCA, RJ45, stereo mini jack x2

Виходи

RCA, stereo mini jack (2x7 Вт)

Кут огляду

178?/178?

IR (інфрачервона) сенсорна multi-touch панель

Калене скло, прозорість > 95% до 100%

Interpolated 4096 х 4096, роздільна здатність контролера 16384х16384, ресурс: 60 000 000 дотиків в одну точку, інтерфейс USB

Мінімальний об’єкт дотику > 5 мм

Час відповіді сенсорної панелі < 10 мс

Температура

експлуатації: 5оС до 35оС / зберігання -20 оС до 50 оС

Вологість

експлуатації: 20% до 85% / зберігання 5% до 85%

Мобільний стіл

Регулювання нахилу дисплея від 15 до 45 градусів, діапазон регулювання по вертикалі – від 91 до 122 см, шаг регулювання – 7,5 см, максимальне навантаження - 56 кг.

Вбудований комп’ютер

конфігурація узгоджується з замовником

Підтримка ОС

Windows XP 32/64bit (WHQL), Windows 2003 32/ 64bit (WHQL), Windows Vista 32/64bit (WHQL), Windows 7 32/64bit (WHQL), Linux 32bit, WINCE 5.0/WINCE, Maс OS X

 

Програмно-апаратний комплекс ТМТ - це спеціалізований цифровий інформаційний дисплей з максимально реалістичним зображенням завдяки високому розрізненню, великій яскравості і контрасту. Дисплей оснащений інфрачервоною сенсорною multi-touch панеллю з броньованим захисним склом, що дає можливість маніпулювати даними на дисплеї за допомогою дотиків до екрану, що забезпечує унікальні можливості для інтерактивної роботи з інформацією. Комплекс TMT призначений для візуалізації просторових даних в будь-якій спеціалізованій геоінформаційній системі (ГІС), а також для роботи з текстовою інформацією, таблицями, зображеннями та графічними 3D об’єктами.

Інтелектуальні функції

Для виконання звичайних дій, таких як копіювання, вставка, скасування та видалення не потрібно торкатися команд меню або кнопок панелі інструментів. Замість цього можна використовувати рух пальця по екрану.

Всі представлені моделі програмно-апаратного комплексу TTS оснащені сенсорним дисплеєм мультитач, який працює за інфрачервоної технології. Сенсорний мультитач дисплей здатний фіксувати кілька натискань одночасно. Маніпулювання двома руками дозволяє збільшувати / зменшувати масштаб, обертати і перетягувати об'єкти змісту.

Сенсорний мультитач дисплей повністю сумісний з операційною системою Windows 7 від Microsoft, дозволяючи використовувати унікальний і потужний користувальницький інтерфейс для різних додатків. Сенсорна клавіатура на панелі введення програмно-апаратного комплексу TTS забезпечує швидке введення тексту на сенсорному Multi-Touch дисплеї без використання стандартної клавіатури. Робота за допомогою жестів, наприклад рухом пальця по екрану, значно спрощує використання сенсорного вводу.

Жест

Спосіб виконання

Опис

Переміщення

Торкніться дисплею та перетягніть елемент контенту (наприклад, вікно з текстовою довідкою) одним або двома пальцями.

 

Можна використовувати панорамування для перегляду частини документа або електронної таблиці, що не відображається у вікні. При панорамуванні текстового документа одним пальцем вертикальне перетягування переміщає сторінку, а горизонтальне виділяє текст на сторінці

Масштабування

Для зменшення масштабу торкніться двох точок на дисплеї, а потім перемістіть пальці в напрямку один до одного, ніби складаючи їх у щіпку. Для збільшення масштабу торкніться двох точок на дисплеї, а потім перемістіть пальці в напрямку один від одного, розсовуючи їх в сторони.

Використовуйте масштабування для збільшення або зменшення зображення на екрані. При роботі з малюнком збільшення дає більш детальне відображення області меншого розміру, а зменшення - відображення більш великої області

Поворот

Торкніться двох точок на дисплеї, а потім перемістіть їх в тому напрямі, в якому вимагається повернути зображення.

 

Використовуйте поворот для обертання зображення або іншого елемента на екрані за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки

Натискання і дотик

Натисніть елемент одним пальцем, а потім швидко торкніться екрану іншим пальцем, не припиняючи натискання елемента першим пальцем.

Використовуйте натиснення і дотик для доступу до контекстного меню. Натискання і торкання еквівалентно натисненню і утримування або клацання елемента правою кнопкою миші

Модельний ряд комплексів ТМТ

діагональ

32”

47”

52”

70”

ширина, мм

697

1040

1255

1556

висота, мм

392

590

706

878

Розмір корпусу (ДхВхТ),мм

806 x 498 x 100

1080 x 630 x 130

1365 х

816 х 102

1666 x

988 х 135

Контраст

4000:1

1000:1

800:1

800:1

Яскравість екрану (кд/м2)

450

700

500

500Термін поставки та гарантійні умови.

Термін виготовлення та поставки – 30 днів після оплати. Гарантія – 1 рік.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search