Головна Програмні продукти
Друк e-mail

Програмні продукти ERDAS

Програмне забезпечення ERDAS - один з світових загальновизнаних стандартів якості обробки матеріалів дистанційного зондування. Орторектифікація, фотограметрія, автоматична побудова рельєфу, тривимірне моделювання, створення векторних карт, знаходження змін на місцевості з часом, автокласифікація об'єктів, серверні рішення - все це далеко не повний перелік можливостей ERDAS. Більш 80 років професіонали в обробці геопросторової інформації знаходять в ERDAS найкраще рішення у царині растрової географії.

alt Компанія ТВІС - авторизований партнер ERDAS Inc. в Україні -  пропонує сьогодні найбільш повний пакет нових програмних продуктів компанії ERDAS в області зберігання, редагування та обміну геопросторової інформації на основі серверних рішень.
 
Портфель програмних продуктів ERDAS містить широкий набір інструментів для створення, управління, перетворення геопросторових даних в інформацію, яку можна використовувати для прийняття рішень.
 
Компанія ERDAS Inc. пропонує інструменти, що дозволяють підвищити ефективність ведення основних бізнес-процесів замовників.
 

1. Рішення для обробки даних ДЗЗ.

ERDAS IMAGINE

покращена версія програмного продукту, що пропонує комплексний підхід до аналізу, обробки та зберігання у централізованій базі геопросторових даних. Великий вибір інструментів дає можливість аналізувати дані з будь-якого джерела і представляти оброблену інформацію в різних форматах: від цифрових карт до 3D-моделей. Програмний комплекс зручний і простий у використанні, завдяки чому підходить як для початківців користувачів, так і для експертів галузі обробки даних ДЗЗ.

IMAGINE Photogrammetry

включає повний набір інструментів для виконання фотограмметричних робіт, у тому числі: аерофототріангуляцію, створення моделей місцевості, створення ортомозаік і тривимірних об'єктів. LPS збільшує продуктивність робіт за допомогою інструментів точного автоматичного вимірювання сполучних точок, редагування рельєфу та вилучення властивостей об'єктів. Маючи велику кількість додаткових модулів, LPS може бути легко адаптований під конкретні запити користувача.

2. Мережеві рішення.

ERDAS APOLLO

дозволяє використовувати технології кластеризації та хмарних обчислень для підвищення якості обслуговування користувачів. Нова версія дозволяє керувати даними лазерного сканування і зберігати їх у форматі LAS.

Image Web Server

високоефективний серверний додаток, що надає можливість обробки тисяч гігабайт геопросторової інформації у мультикористувацькому режимі;

3. Корпоративні рішення.

ER Mapper Professional

потужне і одночасно просте у використанні програмне забезпечення для обробки різного роду геоданих. Інструмент дає можливість структурувати дані, виділяти необхідну інформацію та використовувати її для вирішення поточних завдань.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search