Друк e-mail

ДЗЗ - ERDAS IMAGINE®

Фахівці, що працюють в області ГІС та ДЗЗ часто використовують програмне забезпечення, яке зовсім не призначене для обробки великих обсягів геопросторових даних, і тим самим створюють собі більше проблем, ніж можуть вирішити. Чи можна зберегти час і гроші, використовуючи існуючі дані, а так само поліпшити можливості геопросторового аналізу, працюючи всього лише з одним програмним забезпеченням?
Так, можна!


Наскільки ефективно Ви використовуєте знімки?

Знімки - головне джерело інформації для картографування та контролю просторових об'єктів і ресурсів.
Чи стежите Ви за змінами в забудові міст або за станом навколишнього середовища, чи складаєте карту природних ресурсів або оцінюєте збиток від стихійного лиха - Ви можете порівнювати актуальні знімки з архівними і оцінювати стан місцевості, фіксувати зміни, що відбулися.
Володіючи актуальними даними, можна оперативно відслідковувати зміни, що в свою чергу сприяє прийняттю правильних рішень.
ERDAS IMAGINE об'єднує користувачів у Вашій організації, заощаджуючи таким чином Ваш час і збільшуючи Вашу продуктивність. Співробітники, ділові партнери та клієнти зможуть тепер зрозуміти суть Ваших проектів і вироблених кінцевих продуктів за допомогою єдиного і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Крім того, ERDAS IMAGINE  - це гнучке і таке, що легко настроюється програмне забезпечення, в якому можливо працювати з різними інструментами з тієї чи іншої сфери обробки даних.
ERDAS IMAGINE являє собою справжню цінність для організації. У цьому програмному продукті об'єднані дистанційне зондування, фотограмметрія та робота з радарними даними. Ми надаємо багато рішень в одній програмі, яка включила в себе наступні корпоративні стандарти і продукти:

 • Стрічковий інтерфейс користувача (відкриває більше можливостей). Підтримка пакетного режиму обробки (batch processing);
 • Інструменти просторового моделювання;
 • Удосконалені картографічні інструменти;
 • Високопродуктивний модуль для створення мозаїк MosaicPro в IMAGINE Advantage / Professional;
 • Розширені інструменти для пошуку змін на різночасових знімках (додано виділення змін у різних зонах знімка);
 • Алгоритми ERDAS ER Mapper;
 • Підтримка і конвертація понад 190 растрових і векторних форматів форматів (Geo-TIFF, NITF, CADRG, JPEG, JPEG2000, ECW, і MrSID);
 • Повнофункціональний OGC Web-процесінг (WPS), Web-каталоги (WCS), картографічні Web-сервіси (WMS), сервіси каталогізації даних у Web (CS-W)

Нові модулі:

 • IMAGINE Feature Interoperability (підтримує «пряме» читання DGN форматів, їх редагування та запис);
 • IMAGINE SAR Interferometry

Універсальність

Для організацій, що володіють великою базою геопросторових даних, ERDAS IMAGINE передбачив можливість спільної обробки геопросторовоих даних, що зберігаються в «корпоративній» базі даних. Це дає величезну перевагу для організацій, робить дані «видимими» і доступними для кінцевих користувачів. Існуючі і майбутні знімки і геопросторова інформація, яка з них отримується є фундаментом для прийняття правильних рішень керівним складом.
ERDAS IMAGINE використовує ці можливості, забезпечуючи взаємодію «клієнтської частини» користувачів з такими базами даних як ESRI ArcSDE або Oracle Spatial 10g. Так само є можливість «прямого» або автономного топологічного редагування баз геоданих для більш ефективного відновлення та їх технічного супроводу. У випадку оновлення користувачем свого програмного або апаратного забезпечення, ERDAS IMAGINE дозволяє використовувати багатопоточність і пакетний режим обробки даних, тим самим зменшує програмно-апаратне навантаження. Інструментарій пакетного режиму обробки в IMAGINE Advantage дає можливість паралельної обробки даних (1 ліцензія підтримує до 4-х паралельних процесів), що заощаджує час на обробку великих масивів даних.

Безшовність

Як отримати максимум від інвестицій в знімок? ERDAS IMAGINE полегшує роботу з такими процесами як класифікація, ортотрансформування, зшивання зображень в безшовну мозаїку, зміна проекцій і інтерпретація знімків, при цьому зберігає цілісність геоданих, необхідну для  поновлення ГІС в самих різних форматах.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ERDAS IMAGINE раціоналізує технологію обробки і заощаджує час. За Вас працюють потужні алгоритми і різні функції обробки даних, так що Ви можете зосередити основні зусилля на аналізі. Швидке відображення, можливість роботи з масивами даних у геозвязанних вьюверах в IMAGINE Geospatial Light Table ™ (GLT) (полегшений геопросторовий вьювер) не змусить Вас в «ручному режимі» проводити пошук інформації з різних джерел, що в свою чергу суттєво економить час.

Завершеність

ERDAS IMAGINE - просте у використанні програмне забезпечення, розроблене спеціально для добування інформації з даних дистанційного зондування Землі. Зручний як для новачків, так і професіоналів, доступний у вивченні програмний продукт дозволить Вам проводити обробку даних на рівні досвідченого фахівця з роботи з геопросторовими даними.
ERDAS IMAGINE - саме потужне програмне забезпечення для отримання інформації, що підтримує такі процеси обробки як:
 • Ортотрансформування знімків;
 • Конвертація даних;
 • Кольорове балансування, компресія і створення мозаїк;
 • Ландшафтне картографування и класифікація типів поверхностей;
 • Формування і друк карт, створення звітів і GeoPDF документів;
 • Збір даних і оновлення по характерним ознакам;
 • Просторове моделювання (Spatial Modeler) і аналіз;
 • Формування баз даних рельефу і їх аналіз

ERDAS IMAGINE надає великий інструментарій, за допомогою якого легко аналізуються дані з практично будь-яких джерел. Ці дані можна представляти в самих різних видах, починаючи з роздрукованих карт і  закінчуючи 3D моделями. Таким чином, ERDAS IMAGINE є комплексним рішенням, якого достатньо, щоб робити всю необхідну роботу з геопросторовими даними.
ERDAS IMAGINE полегшує і оптимізує робочий процес, економить гроші, час і ресурси без шкоди якості.


Комплектація програмної лінійки ERDAS IMAGINE

IMAGINE Essentials® - це потужний і недорогий інструмент для картографування та візуалізації, який дозволяє об'єднувати різні геопросторові дані і швидко організовувати їх для різних проектів. IMAGINE Essentials це повноцінний інструментарій для геокоррекціі даних, аналізу зображень, візуалізації, а також для складання і виведення на друк карт.

IMAGINE Advantage® - інструментарій для роботи з геопросторовими даними, який включає можливості IMAGINE Essentials, але доповнений більш точним і розширеним функціоналом для складання карт і обробки знімків. IMAGINE Advantage включає повний набір інструментів і прекрасно підходить для аналізу інформації, яку містять знімки, за допомогою створення мозаїк, інтерполювання поверхонь, розширеного дешифрування зображень і ортотрансформування.

IMAGINE Professional
® - найбільш потужна система для роботи з геопросторовими даними, володіє такими перевагами як комплексний аналіз знімків, аналіз радарних знімків, передові засоби класифікації і включає в себе мову просторового моделювання («просторовий моделер») - унікальний засіб аналізу геоданих.

Функціональність

Essentials

Advantage

Professional

стиснення зображень в формати MrSID, ECW і JPEG2000

*

*

*

підтримка понад 190 растрових та векторних форматів

*

*

*

швидке відображення растрових даних і даних LIDAR

*

*

*

Створення та редагування шейпфайлів

*

*

*

підтримка понад 1000 різних проекцій для створення та друку карт

*

*

*

Візуалізація і аналіз даних безпосередньо з баз геоданих ESRI, Oracle 10g та безлічі онлайн-сервісів

*

*

*

2D, 3Dізуалізація, перегляд профілів  хмар точок

*

*

*

Віртуальна мозаїка знімків

*

*

*

Поліноміальна ректифікація і перепроектування знімків

*

*

*

Пакетна обробка

*

*

*

Проста некерована класифікація зображень

*

*

*

Паралельна пакетна обробка

 

*

*

Редагування хмар точок в 2D і вид профілю

 

*

*

перетворення в RGB, фільтрація, об’єднання і розділення хмар точок

 

*

*

Ортотрансформування знімків

 

*

*

Розширене створення мозаїки зображень або нарізка

 

*

*

Інтерполювання поверхні з понад 50 мільйонів точок

 

*

*

Просторове, радіометричне та спектральне покращення знімків, в тому числі паншарпенінг

 

*

*

Додаткові методи неконтрольованої класифікації зображень

 

*

*

Конвертація растра в вектор і вектора в растр

 

*

*

Аналіз радарних зображень

 

*

*

Класифікація хмар точок

 

 

*

Виконання складної класифікації і сегментації мультиспектральних знімків

 

 

*

Виконання графічного просторового моделювання

 

 

*

Отримання інформації з гіперспектральних знімків

 

 

*

Розкрийте потенціал Ваших даних

Крім того, існують ще й інші модулі, що збільшують функціональність ERDAS IMAGINE - це забезпечує індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів. Ось деякі з цих інноваційних продуктів: IMAGINE Radar Mapping Suite, IMAGINE Objective, Stereo Analyst ® для ERDAS IMAGINE, IMAGINE AutoSync ™, IMAGINE Easytrace ™ та багато інших.
Піднімайте якість своєї роботи на новий рівень, скориставшись універсальним комплексним програмним продуктом ERDAS IMAGINE - еталоном в області роботи з геоданими - виробництво компанії ERDAS, якій довірилися багато поколінь професіоналів.
Для отримання більш детальної інформації про ERDAS IMAGINE звертайтесь по телефону +38 (044) 225-28-61, або пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search