Головна Супутникові дані супутники Spot 6/7
Друк e-mail

Космічні дані супутника SPOT-6

alt9 вересня 2012 року з космодрому Шріхарікота (Індія) відбувся запуск інноваційного у багатьох відношеннях супутника SPOT 6, ставши підтвердженням того, що ринок продуктів і послуг космічної зйомки вступив у новий етап свого розвитку і характеризується набагато більш широкими технічними можливостями, високою гнучкістю, зручністю і комплексним характером використання космічних засобів ДЗЗ.

Всього після трьох днів з моменту виведення на орбіту нового супутника ДЗЗ SPOT 6 фахівці компанії Astrium Services не лише змогли успішно увімкнути й налаштувати на самостійне функціонування на орбіті його бортові системи, а й здійснили передачу на Землю першої серії космічних знімків.

На початок 2014 намічений запуск супутника SPOT 7, ідентичного космічному апарату SPOT 6. Розрахунковий термін функціонування супутників становить 10 років. Вони замінять на орбіті космічні апарати SPOT 4 і SPOT 5, запущені в 1998 і 2002 рр.. відповідно, забезпечивши безперервність надання послуг космічної зйомки за допомогою супутників серії SPOT аж до 2023

Після введення в експлуатацію, SPOT 6 і SPOT 7 будуть використовуватися в складі єдиної системи з двома супутниками Pleiades  , здатними вести зйомку з максимальною роздільною здатністю до 0,5 м. Чотири супутника - Pleiades 1 / 2 і SPOT 6 / 7 - будуть розміщені в одній орбітальній площині і рівномірно рознесені за фазовим кутом на 90 град. один від одного. Це дозволить комерційним і державним замовникам отримувати зйомку однієї і тієї ж території два рази на день як в більш широкій смузі з високою роздільною здатністю за допомогою супутників SPOT , так і в режимі детальної зйомки з надвисокою роздільною здатністю за допомогою апаратів Pleiades .

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search