Головна
супутник IKONOS-2 Друк e-mail

Космічні дані супутника IKONOS-2

24 вересня 1999 з космодрому Ванденберг (США, штат Каліфорнія) був успішно запущений перший в історії людства комерційний супутник для зйомки Землі з надвисокою (кращою за 1 м) просторовою роздільною здатністю - IKONOS. Ініціатором використання високодетальних знімків у цивільних цілях виступила компанія Space Imaging (з січня 2006 р., після злиття з компанією OrbImage, GeoEye).

IKONOS продовжує справно працювати, перебуваючи на орбіті вже 12-ий рік. До теперішнього моменту з супутника отримані знімки території загальною площею більше 275 млн. кв. км. Всі отримані зображення є практично безхмарними (хмарний покрив не перевищує 20% від загальної площі знімка).
IKONOS передає інформацію в панхроматичному режимі з роздільною здатністю від 0.8 м в панхроматичному та  в мультиспектральному (4 канали, аналогічні за спектральним характеристикам Landsat 4 & 5 TM) з роздільною здатністю від 3.2 м. Є можливість отримання продуктів на основі знімків IKONOS в наступних комбінаціях каналів: ч / б, «природні кольори» (червоний, зелений, блакитний канали), «штучні кольори» (ближній інфрачервоний, червоний, зелений канали) чи все чотири канали.

Компанія "ТВІС", на підставі дистриб'юторських і партнерських угод зі світовими операторами космічних програм, приймає заявки як на отримання архівних зображень, так і на замовлення оперативної зйомки з супутника IKONOS-2.
 
Банер
Банер
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search