Головна
супутник QuickBird Друк e-mail

Космічні дані супутника QuickBird

До недавнього часу супутник QuickBird (QuickBird-02) поставляв найбільш високодетальні (61 см) зображення Землі, доступні комерційним користувачам, зараз він замикає когорту найбільш високодетальних супутників.

Супутник був успішно запущений 18 жовтня 2001 з космодрому Ванденберг (США, штат Каліфорнія) спільними зусиллями компанії DigitalGlobe (до вересня 2001 р. EarthWatch) і її інвесторів, включаючи Ball Aerospace & Technologies Corp., Hitachi Software Engineering Co. Ltd., Morgan Stanley і Telespazio SPA / Eurimage Investment.

Сучасний КА QuickBird є другим супутником однойменної програми.
Його попередник, запущений в листопаді 2000 р. з космодрому Плесецьк (Росія), не досяг орбіти.

Японська корпорація Hitachi Software Engineering Co. Ltd. (Hitachi Soft), відома на світовому ринку програмного забезпечення з 1970 р., є головним дистриб'ютором даних космічної зйомки та заснованих на них продуктів компанії DigitalGlobe в Азіатському регіоні.

Компанія "ТВІС", на підставі дистриб'юторських і партнерських угод зі світовими операторами космічних програм, приймає заявки як на отримання архівних зображень, так і на замовлення оперативної зйомки з супутника QuickBird
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search