Головна
супутник WorldView-1 Друк e-mail

Космічні дані супутника WorldView-1

Супутник WorldView-1 був запущений 18 вересня 2007 року з авіабази Ванденберг (штат Каліфорнія). Розрахунковий термін його перебування на орбіті становить 7 років. Прийом, обробка й поширення даних WorldView-1 компанія DigitalGlobe (США) здійснює разом зі своїми інвесторами, одним з яких є японська корпорація Hitachi Software Engineering Co. Ltd.

WorldView-1, виведений на навколоземну сонячно-синхронну орбіту висотою 496 км, може бачити одну і ту ж точку Землі кожні 1-2 дні і щодня покривати зйомкою площу понад 750 тисяч км2. Одне з найважливіших переваг даних WorldView-1 - точність географічної прив'язки 6.5 м, що дозволяє створювати карти масштабу 1:12 000 і крупніше без використання наземних опорних точок.

 Супутник проводить зйомку в панхроматичному діапазоні з максимальною смугою огляду 17.6 км. Просторова роздільна здатність знімків - 50 см в надирі і 59 см при куті відхилення в 25 градусів. Надвисока роздільна здатність знімків дозволяє вирішувати завдання різного масштабу: від створення точних карт і виявлення змін до детального тематичного аналізу зображень. Дані WorldView-1 вперше надали можливість бачити людей на знімках з космосу.

Компанія "ТВІС", на підставі дистриб'юторських і партнерських угод зі світовими операторами космічних програм, приймає заявки як на отримання архівних зображень, так і на замовлення оперативної зйомки з супутника WorldView-1.
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search