Головна Супутникові дані супутник WorldView-2
Друк e-mail

Космічні дані супутника WorldView-2

8 жовтня 2009 з авіабази Ванденберг (штат Каліфорнія) було запущено супутник високодетальной зйомки - WorldView-2.
Розрахунковий термін його перебування на орбіті складає більше 7 років. Прийомом і поширенням даних WorldView-2 займається компанія DigitalGlobe (США) разом зі своїми інвесторами, одним з яких є японська корпорація Hitachi Software Engineering Co. Ltd.

Супутник WorldView-2 проводить зйомку з роздільною здатністю 0,46* м у панхроматичному та 1,84 м у мультиспектральному режимах зі смугою огляду 16,4 км у надирі. Точність географічної прив'язки знімків без використання наземних опорних точок - 6,5 м. Принципова відмінність WorldView-2 від його попередників, супутників QuickBird та WorldView-1 це зйомка надвисокої
 роздільної здатності у восьми спектральних каналах. Поряд з чотирма традиційними каналами (блакитним, зеленим, червоним і ближнім інфрачервоним) WorldView-2 пропонує додаткові канали для поглибленого мультиспектрального аналізу.
Супутник WorldView-2 проводить зйомку з роздільною здатністю 0,46* м у панхроматичному та 1,84 м у мультиспектральному режимах зі смугою огляду 16,4 км у надирі. Точність географічної прив'язки знімків без використання наземних опорних точок - 6,5 м. Принципова відмінність WorldView-2 від його попередників, супутників QuickBird та WorldView-1 це зйомка надвисокої роздільної здатності у восьми спектральних каналах. Поряд з чотирма традиційними каналами (блакитним, зеленим, червоним і ближнім інфрачервоним) WorldView-2 пропонує додаткові канали для поглибленого мультиспектрального аналізу.

У першу чергу, це «береговий» канал (0,40-0,45 мкм), який можна використовувати при моніторингу прибережних акваторій для ідентифікації рослинності та батіметричних дослідженнях, заснованих на характеристиках хлорофілу і проникності води. Жовтий (0,58-0,62 мкм) і крайній червоний (0,70-0,74 мкм) канали застосовуються для дослідження стану рослинності. Другий ближній інфрачервоний канал (0,86-1,04 мкм) частково перетинається з першим ближнім інфрачервоним, але у меншій мірі піддається атмосферному впливу, він також дає додаткові можливості для досліджень рослинності та біомаси.

Компанія "ТВІС", на підставі дистриб'юторських і партнерських угод зі світовими операторами космічних програм, приймає заявки як на отримання архівних зображень, так і на замовлення оперативної зйомки з супутника WorldView-2.

* На даний момент, згідно з американським законодавством, дозвіл панхроматичний космічних знімків, доступних комерційним користувачам, загрубляти до 0,5 м, а мультиспектральних до 2 м.
 
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search