Друк e-mail

Умови поставки даних супутника GeoEYE-1

Умови поставки продуктів GeoEYE

Продукт
роздільна здатність
CE90 (максимально досяжна точність без використання наземних точок)
Geo™
1 м
15 м
0,5 м
5 м
Geo Stereo™
1 м
15 м
0,5 м
4 м

Продукти Geo ™
- це продукти базового рівня обробки, що представляють собою космічні знімки з радіометричною та геометричною корекцією, спроектовані в одну зі стандартних картографічних проекцій. Продукти Geo ™ поставляються з RPC коефіцієнтами, які дозволяють проводити різні фотограмметричні перетворення зображень в спеціалізованому програмному забезпеченні. При використанні продуктів Geo ™, цифрової моделі рельєфу (ЦМР) та спеціалізованого програмного забезпечення Ви можете самостійно проводити ортотрансформування продуктів.
Компанія «ТВІС» пропонує спеціальні умови на ортотрансформування продуктів: при придбанні акційних продуктів, вартість створення ортофотоплану не враховується.
Продукти Geo Stereo ™ - це високодетальні стереопари, отримані з одного витка. Продукти Geo Stereo ™, як і продукти Geo ™, проходять радіометричну і геометричну корекцію, спроектовані в одну зі стандартних картографічних проекцій і поставляються з RPC коефіцієнтами. Продукти Geo Stereo ™ призначені для побудови цифрових моделей рельєфу, 3D-моделей місцевості та створення інших продуктів у спеціалізованому програмному забезпеченні.
Всі продукти можуть бути поставлені в наступних варіантах:
 
Black & White (Черно-білий)
Панхроматичне зображення з роздільною здатністю 0,5 або 1 м; поставляється як один файл з одним каналом
Multispectral (Мультиспектральний)
Мультиспектральні зображення з роздільною здатністю 2 або 4 м; поставляються як один файл з трьома каналами в природних кольорах (червоний, зелений, блакитний) або в псевдо кольорах (БІЧ, червоний, зелений), або як чотири файли з одним каналом у кожному (БІЧ, червоний, зелений, блакитний), або як один файл з чотирма каналами
Color (Кольоровий)
Кольорове зображення, створене в результаті процедури pan-sharpening*, з роздільною здатністю 0,5 або 1 м; поставляється як один файл з трьома каналами в природних кольорах (червоний, зелений, блакитний) або в псевдо кольорах (БІЧ, червоний, зелений), або як чотири файли з одним каналом у кожному (БІЧ, червоний, зелений, блакитний), або як один файл з чотирма каналами
Bundle (Бандл)
Панхроматичне зображення з роздільною здатністю 0,5 або 1 м та мультиспектральні зображення з роздільною здатністю 2 або 4 м; поставляється як п'ять файлів з одним каналом у кожному (панхроматичний, БІЧ, червоний, зелений, блакитний)

* Процедура pan-sharpening комбінує
високу роздільну здатність панхроматичний знімків та спектральні канали мультиспектральних знімків і дозволяє створювати кольорові зображення з високою роздільною здатністю.

Терміни постачання продуктів GeoEYE

Продукти Geo™
Умови замовлення
Розрахунковий термін виконання
Мінімальна площа замовлення
Нова зйомка
60 календарних днів
100 км2
Архів
5 робочих днів
25 км2
Продукти Geo Stereo™
Умови замовлення
Розрахунковий термін виконання
Мінімальна площа замовлення
Нова зйомка
обговорюються окремо
100 км2
Архів
обговорюються окремо
25 км2
 
 
Оріентуючись на конкретну площу, потрібно мати на увазі, що мінімальна ширина об'єкту має бути не менше 3 км (ширина об'єкту у найтоншій його частині має бути більшою, або дорівнювати 3 км.).
Стандартна хмарність для нової зйомки не більше 20%.
*- Дані вважаються архівними через 90 днів після зйомки.
 
Банер
Банер
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search