Головна Новини Акція на космічні знімки WorldView-3/4!
  

Акція на космічні знімки WorldView-3/4!


altКА WorldView-4 почав розроблятися в 2007 р. Після запуску, він став другим супутником угруповання компанії DigitalGlobe, який веде зйомку з 30-сантиметровою роздільною здатністю. Дані призначені для державних агентств, розвідувальних і оборонних структур. У 2016 доступ до знімків отримали також комерційні користувачі по всьому світу.

Він забезпечує отримання найбільш детальних знімків земної поверхні з просторовою розрізненістю до 30 сантиметрів. Це найвища роздільна здатність в світі для космічних апаратів. При цьому, DigitalGlobe побила свій власний рекорд: супутники цієї компанії WorldView-2 і GeoEye-1, запущені кілька років до того, дозволяють отримувати знімки 50-сантиметрової роздільної здатності.

Дані з WorldView-3/4 ось уже декілька років користуються попитом як у військових так і у цивільних відомствах США. Завдяки своїй маневреності та можливості обертатись, супутник може захвачувати саме ті зображення, які цікавлять клієнтів. В цілому завдяки великому телескопу і здатності до повороту WorldView-4 збирає такі величезні масиви даних у широкому діапазоні кутів із якомога кращою роздільною здатністю.

30-сантиметрові дані доступні і в Україні за привабливими цінами від компанії TVIS. З 2 липня по 31 грудня 2018 року супутникові знімки WorldView-3/4 будуть поставлятися зі знижкою - за ціною 29,90 доларів за квадратний кілометр архіву. Їх може замовити будь-яка держструктура, комунальне чи приватне підприємство України.

Знімки за ціною 29,90 USD/км2 поставлятимуться в режимі PAN + MS4 (кольорові, з просторовим дозволом 30 см), дати зйомки 2014-2018 рік.
Ціни на знімки з просторовим дозволом 40 і 50 см також суттєво знижені.
Визначити район зйомок та оформити замовлення можна звернувшись в компанію «ТВІС» - офіційного постачальника даних DigitalGlobe в Україні.


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search