Головна Новини Компанія Deimos Imaging стала офіційним спонсором конференції "GISTECH.UA-2017"
  

Компанія Deimos Imaging стала офіційним спонсором конференції "GISTECH.UA-2017"

 

Компанія Deimos Imaging - один з провідних світових постачальників супутникових зображень, стала срібним спонсором 7-ої щорічної конференції "GISTECH.UA-2017".
Deimos Imaging, дочірня компанія Urthecast Corp. (Канада), є приватною іспанською компанією зі штаб-квартирою в Tres Cantos (Мадрид), з центрами контролю і обробки супутникових даних в Боесільо (Вальядолід) і Пуертолано (Ciudad Real).

Deimos Imaging володіє і управляє супутниками DEIMOS-1 і DEIMOS-2. Також Deimos Imaging надає  цілодобовий комерційний сервіс, що забезпечується мережею із трьох станцій в Іспанії, а також станцями в Канаді, Швеції та Норвегії. Все наземне програмне забезпечення, від планування місії до обробки зображень, було  розроблено безпосередньо компанією, що дозволяти надавати найкращу якість послуг для забезпечення численних потреб клієнтів.

Deimos Imaging забезпечує високоякісний сервіс для клієнтів по всьому світу, включаючи постачання знімків їх власного угруповання супутників, а також зображення з супутників партнерів, що входять у PanGeo Alliance та ін.18 травня представники Deimos Imaging відвідають конференцію - не пропустіть можливість поспілкуватися з ними і дізнатися більше про продукти компанії! Пані Марія Уразаєва, старший менеджер з розвитку бізнесу, розповість про унікальні можливості альянсу PanGeo – першого глобального альянсу операторів ДЗЗ .

Участь у форумі передбачає обов’язкову попередню реєстрацію.
До 15 травня участь коштує 500 грн. з особи (з обідом та кава-брейком). Для клієнтів компанії ТВІС участь безкоштовна.
Будь ласка, не затягуйте з реєстрацією – кількість учасників обмежена (200 чоловік).

Зареєструватись можна на сторінці конференції: http://www.gistech.com.ua/
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search