Головна Новини ТВІС на конференції європейських дистриб'юторів супутникових даних DigitalGlobe
  

ТВІС на конференції європейських дистриб’юторів супутникових даних DigitalGlobe


14-16 листопада в Мюнхені відбулася конференція європейських дистриб’юторів DigitalGlobe та користувачів супутникових знімків – WorldView Global Alliance User Conference 2016.
Її організатором виступила компанія European Space Imaging – найбільший оператор даних космічної зйомки DigitalGlobe у Європі.

Цей захід став традиційним місцем зустрічі відомих фахівців з дистанційного зондування, а також широкого кола експертів, що використовують дані з таких  сенсорів як Quickbird, WorldView-1/2/3 та Geoeye.

Протягом пленарних засідань 15-16 листопада представники компанії DigitalGlobe розповіли про особливості аналізу даних дистанційного зондування, акцентуючи увагу на щойно запущеному супутникові WorldView-4, просторова роздільна здатність панхроматичного сенсору якого становить ті ж самі революційні 30 см на піксель.
Крім Адріана Зевенбергена (European Space Imaging), Стіва Алена та Джеймса Роджерса (DigitalGlobe), виступили з презентаціями:
• Крістіан Тріберт з організації цивільної журналістики Bellingcat, відомої своїми доповідями про встановлення обставин збиття Боїнгу на Донбасі та розслідування військових злочинів у Сирії;
• Массімо Зотті з компанії Planetek Italia, що розробила ГІС-технологію для швидкого реагування на землетруси та інші надзвичайні ситуації;
• Саймон Кей, провідний експерт Єврокомісії зі змін клімату.

Приємно підкреслити, що у такій представницькій компанії виступив засновник та керівник компанії ТВІС Олесь Ясинський з презентацією про використання супутникових знімків для моніторингу  вирубок лісу.
В рамках конференції учасники відвідали прийомний центр European Direct Access Facility (EDAF), ознайомилися з його інфраструктурою та можливістю прямого програмування супутників серії WorldView та отримання даних в реальному часі.


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search