Головна Новини Космічні знімки WorldView-3 дешевше, ніж в США. В Україні це можливо!
  

Космічні знімки WorldView-3 дешевше, ніж в США. В Україні це можливо!


altУ 2014 році компанія DigitalGlobe (США) запустила новий супутник дистанційного зондування WorldView-3. Він забезпечує отримання найбільш детальних знімків земної поверхні з просторовою розрізненістю до 30 сантиметрів. Це найвища роздільна здатність в світі для космічних апаратів. При цьому, DigitalGlobe побила свій власний рекорд: супутники цієї компанії WorldView-2 і GeoEye-1, запущені кілька років до того, дозволяють отримувати знімки 50-сантиметрової роздільної здатності.

Дані з WorldView-3 одразу ж стали користуватись попитом як у військових та цивільних відомствах США. І лише через півроку після початку експлуатації космічного апарата, американський уряд дозволив DigitalGlobe поставляти 30-сантиметрові знімки закордонним замовникам, та й то не всім. Ажіотаж на ринку спонукав оператора супутника встановити високі ціни на космознімки WorldView-3 - близько 30 доларів за квадратний кілометр за архівні знімки.
Через падіння курсу гривні така ціна виявилася занадто високою для більшості українських замовників. Хоча такі дані дуже потрібні і українським військовим, і землевпорядникам, і місцевим адміністраціям.

Але, завдяки ініціативності та наполегливості, нам вдалося переконати постачальників знімків WorldView-3 значно знизити ціни на космознімки для українських замовників. З 7 листопада по 31 грудня 2016 року супутникові знімки WorldView-3 будуть поставлятися зі знижкою 35% - за ціною 19,90 доларів за квадратний кілометр. Їх може замовити будь-яка держструктура, комунальне чи приватне підприємство України.

Знімки за ціною 19,90 USD/км2 поставлятимуться в режимі PAN + MS4 (кольорові, з просторовим дозволом 30 см), дати зйомки 2014-2017 рік.
Ціни на знімки з просторовим дозволом 40 і 50 см також суттєво знижені.
Визначити район зйомок та оформити замовлення можна звернувшись в компанію «ТВІС» - офіційного постачальника даних DigitalGlobe в Україні.


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search