Головна Новини Представники «ТВІС» розповіли про нові можливості застосування супутникової зйомки учасникам конференції «Геопростір 2016»
 

Представники «ТВІС» на конференції «ГЕОПРОСТІР 2016»


27 - 29 жовтня в Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) відбулася II науково-технічна конференція «Геопростір 2016», партнером якої виступила компанія «ТВІС». Захід зібрав представників вузів, науково-дослідних інститутів, виробничих організацій і компаній, серед яких ГІС-Асоціація України, «КМС», «Навігаційно-геодезичний центр», НДІ геодезії і картографії, "SPM 3D", "SystemSolutions", "ТВІС» , «Укргеодезмарк», «Укргеопроект».
Програма конференції «Геопростір 2016» була розрахована на три дні і включала пленарні та секційні засідання. Паралельно працювала виставка сучасного геодезичного обладнання.

На секції фотограмметрії представник компанії «ТВІС» Ольга Войтюк представила презентацію, присвячену підготовці даних космічної зйомки для моніторингу лісів в Україні, зокрема вирубування лісів у Закарпатті. Вона звернула увагу на існуючі проблеми у сфері лісового господарства, а також розповіла як за допомогою даних дистанційного зондування та геоінформаційних систем можна почати роботу із моніторингу і контролю за рубками.
З великим успіхом пройшов майстер-клас Євгенія Левіна з Мічиганского університету, присвячений симбіозу людини і комп'ютера у геопросторових науках. Також варто відзначити виступи, присвячені наземного лазерного сканування та використання безпілотних літальних апаратів представників Leica Geosystems, Trimble і НПП «Фотограмметрія».

«Компанія« ТВІС »регулярно бере участь в таких заходах», - каже її директор Олесь Ясинський. - «По-перше, в ході конференцій ми можемо відповісти на всі запитання наших нинішніх і майбутніх замовників, а також професорів і викладачів вузів. По-друге, є можливість розповісти про нові супутники дистанційного зондування, способи обробки даних космічної зйомки, області їх застосування. Адже напрямок аерокосмічних зйомок постійно розвивається».


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search