Головна Новини Компанія ТВІС стала спонсором Міжнародного симпозіуму «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України»
 

Компанія ТВІС стала спонсором Міжнародного симпозіуму «Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України»

Компанія ТВІС взяла участь в Міжнародному симпозіумі «Розвиток картографічно*ї діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки та оборони України», що відбувся у Національному університеті оборони. Тут зібрались провідні фахівці силових служб, наукових установ, громадських та комерційних організацій, а також іноземні гості. Захід проводився у форматі коротких доповідей та презентацій за тематичними блоками. Детальне обговорення по кожному напрямку продовжувалося жвавою дискусією, що дозволило учасникам зрозуміти проблемні зони картографічної діяльності та застосування геоінформаційних систем в управлінні військами, а також спланувати напрямки дій щодо вдосконалення та розвитку подібних систем в Україні.

Директор Компанії ТВІС Олесь Ясинський разом із регіональним менеджером AIRBUS Defence and Space Еріком Дуклос-Жендрьо мали спільну доповідь, в якій оглянули міжнародний досвід використання супутникових даних для цілей оборони та національної безпеки, а також запевнили про можливість концерну AIRBUS забезпечити потреби військових у актуальних даних для оптимізації їх роботи та прийняття виважених рішень.

Організований з ініціативи громадських організацій захід став яскравим прикладом партнерства держави та суспільства, та мав меті звернути увагу на системний підхід до роботи у секторі картографії, комунікації та управління боєм. Організатори та учасники міжнародного симпозіуму планують проводити подібні зустрічі двічі на рік.


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search