Головна Новини Компанія ТВІС відвідала ІІІ з‘їзд Українського товариства геодезії та картографії
  

Компанія ТВІС відвідала Третій з'їзд Українського товариства геодезії та картографії


29 вересня 2016 р. в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІІ з‘їзд Українського товариства геодезії та картографії, на якому були присутні понад 70 учасників, серед яких були і іноземні гості із Польщі та Чехії.

Упродовж дня усі гості могли відвідати фахову виставку сучасного геодезичного та фотограметричного обладнання (Leica Geosystems, Trimble Navigation,Topcon, Faro), програмного забезпечення та технічної літератури українських компаній "Навігаційно-геодезичний центр", ТВІС, LTRADE, Гео-прогрес, КМС, Центр САПР, Деметра.5 та інших.

Делегація компанії ТВІС на з'їзді була представлена її директором – Олесем Ясинським, а також Володимиром Пласкальний, Анатолієм Влаєвим, Аліною Горковенко та Ольгою Войтюк. Олесь Ясинський виступив з оглядом знімків з супутника, як продукту для геодезії та картографії. Він коротко розповів про найбільш популярні сучасні джерела даних дистанційного зондування - безкоштовні супутникові знімки, фотографії з безпілотників, а також зупинився на продуктах, які пропонує компанія ТВІС – платних знімках. Були наведені усі переваги, які надають супутникові знімки надвисокої роздільної здатності, перелічені можливості  застосування у народному господарстві. Крім того, керівник ТВІС ознайомив присутніх з асортиментом та цінами на найбільш популярні комерційні продукти компанії.


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search