Головна Новини Замовлення без зобов'язань: прийняти рішення про закупівлю даних можна за результатами зйомки!

Замовлення без зобов'язань: прийняти рішення про закупівлю даних можна за результатами зйомки!

altКомпанія ТВІС пропонує розміщувати замовлення на нову зйомку в високій і надвисокій роздільній здатності без зобов'язань щодо викупу. Спекулятивне замовлення передбачає максимальну гнучкість в роботі з космічними знімками: замовник може прийняти рішення про покупку даних за результатами зйомки і придбати найсвіжіші знімки за ціною архіву!


Пропозиція поширюється на супутникову зйомку оптичних угруповань SPOT 6/7 і Pleiades-1A/1В, оператором яких є компанія Airbus D&S.

На сьогоднішній день сузір'я супутників Pleiades-1A/1В займає провідні позиції на ринку VHR завдяки поєднанню унікальних характеристик: маневреність - обробка різних запитів одночасно, продуктивність - до 1 млн.кв.км в день, надвисокодетальна зйомка будь-якої точки земної кулі з роздальною здатністю 50 см на 1 піксель.

Космічні апарати SPOT 6/7 продовжують лінійку апаратів серії SPOT і мають можливість орієнтуватися на будь-яку точку планети в радіусі 1500 км; кожен з супутників здатний щодня проводити зйомку до 3 млн.кв.км з роздільною здатністю до 1,5 м в панхроматичному режимі і до 6 м в режимі багатоспектральної зйомки.

Угруповання супутників SPOT 6/7 в поєднанні з Pleiades-1A / 1В дозволяє здійснювати комплексний моніторинг інфраструктурних об'єктів, стежити за екологічним станом територій в районах видобутку, переробки, транспортування нафти і газу, оцінювати наслідки НС, працювати з широким спектром сільськогосподарських завдань.

Пропозиція діє тільки на стандартні замовлення, великі замовлення вимагають додаткового узгодження. Викуп спекулятивної зйомки здійснюється за ціною архіву.

Для отримання більш детальної інформації щодо умов акції звертайтесь за телефоном: +38 (044) 225-28-61 або e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search