Головна Новини Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».
Вівторок, 04 березня 2014, 17:22

Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt


Компанія BlackBridge (раніше відома під назвою RapidEye) виступить срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

Після інтеграції колишньої німецької компанії RapidEye AG до складу канадської компанії BlackBridge в листопаді 2013 року генеральний директор BlackBridge Райан Джонсон зазначив: «Ми впевнені, що стратегічні зміни, започатковані BlackBridge, сприятливо позначаться на нашій діяльності і дозволять й надалі залишатися провідним постачальником комплексних геоінформаційних продуктів та послуг. В даний час ми зосереджені на створенні супутників нового покоління, які гарантуватимуть безперервність зйомки RapidEye, а також підвищать успішність наших майбутніх геопросторових рішень».alt

   Компанія BlackBridge є постачальником космічних знімків, геоінформаційних продуктів та сервісів, а також є власником угруповання міні-супутників надвисокої роздільної здатності RapidEye. Дане угрупування здатне щодня покривати зйомкою площу в 5 млн. кв.км, з періодичністю зйомки однієї і тієї ж території 24 години. Зйомка земної поверхні ведеться в п'яти спектральних каналах. Маневреність, великі площі і можливість щоденного повторення зйомок, а також висока просторова роздільна здатність (5 м) роблять використання даних RapidEye особливо важливим для вирішення моніторингових завдань.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search