Головна Новини Компанія DEIMOS Imaging виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»

Компанія DEIMOS Imaging виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

Компанія DEIMOS Imaging виступить срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

   DEIMOS Imaging - результат співпраці між іспанською аерокосмічною компанією DEIMOS Space та лабораторією дистанційного зондування університету в Вальядоліді (LATUV). Мета цієї компанії є розробка, впровадження та комерційна експлуатація повної космічної системи спостереження Землі в Вальядоліді (Іспанія). 

   Компанія DEIMOS Imaging є власником і оператором супутника Deimos-1, основне завдання якого - отримання мультиспектральних знімків середнього розрізнення для комерційнонго використання в інтересах дослідження природних ресурсів, а також моніторинг стихійних природних явищ. Аппарат розроблено британською компанією Surrey Satellite Technology Limited (SSTL) на основі платформи SSTL-100. На супутнику встановлено оптичну систему SLIM-6-22 для знімання в зеленому, червоному та інфрачервоному диапазоні спектру: по дві камери для кожної з 3-х спектральних полос, що забезпечують знімання смуги до 630 км з просторовим розрізненням в 22 м. Супутник може знімати до 3 млн. кв. кілометрів щодня. Він належить до Сузір'я моніторингу надзвичайних подій (Disaster Monitoring Constellation - DMC) - міжнародного проекту спостереження за стихійними природними явищами. Відповідно до угоди про DMC, не менше 5% потужності апарату відводяться для термінового знімання територій, що потерпають від стіхійних природних явищ.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search