Головна Новини Компанія ТВІС прийняла участь у науково-практичній конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»
 

Компанія ТВІС прийняла участь у науково-практичній конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»


   17-18 березня 2015р. компанія ТВІС прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», що відбулася на базі Національного авіаційного університету. У конференції також прийняли участь представники організацій ДП «Геосистема», ГІС-Асоціації України, ТОВ «ГІСІНФО», Компанія «ЕКОММ», ТОВ «КМС», ТОВ «ТМ Груп», КП «Київський інститут земельних відносин» та ін.
   На конференції були присутні директор Компанії «ТВІС» Ясинський Олесь Леонідович, заступник директора Джос Анатолій Миколайович, спеціалісти Шкурова Ярослава Володимирівна та Кондратенко Денис Володимирович. Від нашої компанії на пленарному засіданні 17 березня була представлена презентація на тему «Новий американський супутник World-View-3: революція якості в світі ДЗЗ»

     
   


 

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search