Головна Супутникові дані супутник WorldView-3

Космічні дані супутника WorldView-3

"Worldview-3" - перший комерційний супутник , який працює в широкому спектральному діапазоні з високим просторовим розрізренням. Цей перший "суперспектральний" комерційний космічний апарат.

"Worldview-3" був створений на замовлення компанії "DigitalGlobe" компанією "BallAerospace" на базі супутникової платформи "BCP-5000".

Супутник "Worldview-3" виведено на навколоземну орбіту висотою 617 км.

"Worldview-3" - перший комерційний космічний апарат, який здатний виконувати зйомку земної поверхні з роздільною здатністю в 31 см в панхроматичному режимі і 1.24 метра в мультиспектральному (кольоровому), а також 3.7 метра в короткохвильовому інфрачервоному режимі. Використовуючи технологію PanSharping (збільшення роздільної здатності знімка) можна отримати кольорове зображення з роздільною здатністю в 31 см. Це РЕКОРД серед комерційних супутників ДЗЗ.

За добу
"Worldview-3" може відзняти близько 680 тисяч кв.км. Така велика кількість знятих даних зберігаються на бортовому жорсткому диску загальною ємністю близько 2.199 Тбіт.

Точність геопозиціонування даних складає 6,5 м (СЕ90) або 4 м (СКП) без додаткової корекції планових координат по наземним опорним точкам.

З нововведень, які з'явилися в "WorldView-3" по порівнянням з "WorldView-2" - це установка нового сканера короткохвильового інфрачервоного випромінювання (SWIR) з просторовим розрізненням 3.70 - 4.10 м.
Подібні сканери вже використовуються на космічних апаратах "Landsat", просторова розздільна здатність у яких 30 м.

Також, новий сенсор, який з'явився в супутнику "WorldView-3" - це сенсор "CAVIS" (Cloud, Aerosol, WaterVapor, Ice, Snow), який використовується для визначення стану атмосфери, а також допомагає ідентифікувати і відділяти хмари від снігу та льоду, пил і дим у повітрі від водяної пари.


Компанія "ТВІС", на підставі дистриб'юторських і партнерських угод зі світовими операторами космічних програм, приймає заявки як на отримання архівних зображень, так і на замовлення оперативної зйомки з супутника WorldView-3.
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search