Головна Новини 40 см на піксель! Вперше в Україні дані з супутника WorldView-3: абсолютно нова якість!

40 см на піксель! Вперше в Україні дані з супутника WorldView-3: абсолютно нова якість!

alt

06 жовтня 2014 року компанія ТВІС першою в Європі придбала та отримала дані з нового американського супутника WorldView-3. Знімок з даного супутника був зроблений на територію міста Краснодон Луганської області 06.10.2014 року. Роздільна здатність отриманого набору даних є рекордною - 40 см/піксель.


Незважаючи на досить високий кут відхилення від надиру - 23 градуса -  ця зйомка міста Краснодон має роздільну здатність на землі 38 см/піксель!
Включно до 15 лютого 2015 року роздільна здатність для замовлення з супутника WorldView-3 складає 40 см/піксель. Після вказаної дати буде доступна для замовлення його оригінальна роздільна здатність - 31 см/піксель. Ціна на дані з цього супутника відповідає в цілому ціні його попередника WorldView-2 та становить для архівних даних 16 доларів за панхроматичну зйомку та 19 доларів за кольорову.

Фрагмент знімка на територію міста Краснодон представлений нижче.

м.Краснодон, Луганська область 06.10.2014 р., супутник WorldView-3, роздільна здатність 40 см.
м.Краснодон, Луганська область 06.10.2014 р., супутник WorldView-3, роздільна здатність 40 см.

13 серпня о 18.30 на каліфорнійській авіабазі Ванденберг за допомогою ракети Атлас 5 (Atlas V 401) був здійснений запуск супутника WorldView-3 компанії DigitalGlobe. Успішне виведення на орбіту WorldView-3 знаменує собою нову віху в розвитку дистанційного зондування Землі.

Крім надвисокої роздільної здатності (31 см в панхроматичному каналі і 1,24 м у восьми каналах видимого та ближнього ІЧ діапазонах), супутник дозволяє проводити зйомку в 8 каналах в короткохвильовому ІЧ діапазоні (SWIR) з роздільною здатністю 3,7 метрів, а також має на своєму борту унікальний 12-канальний прилад CAVIS (сorrects for Clouds, Aerosols, Vapors, Ice, and Snow), інформація з якого дозволить проводити корекцію димки, аерозолів, пилу і т.д. для знімків WorldView-3. Також заявлена точність планової прив'язки знімків без використання опорних точок - 3,5 метра (CE90).

Дані з нового супутника будуть особливо потрібні в таких галузях, як нафтогазова (вибір ділянки, розвідка, моніторинг навколишнього середовища), видобуток корисних копалин (більш точна і повна ідентифікація мінералів і хімічних сполук), сільське господарство (атмосферна корекція в поєднанні з 16 спектральними діапазонами дозволить краще прогнозувати врожайність і виявляти неоднорідності при точному землеробстві).
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search