Головна Новини Вперед! До мети! Сузір'я супутників SkySat поповнилось ще одним апаратом.

Вперед! До мети! Сузір'я супутників SkySat поповнилось ще одним апаратом.

alt     08 липня 2014 року з космодрому Байконур, на борту  ракети-носія "Союз-2.1б" був успішно запущений супутник SkySat-2.

alt    Супутник SkySat-2 - другий супутник угрупування міні-супутників ДЗЗ компанії Skybox Imaging - успішно запущено 8 липня. Це брат-близнюк першого супутника Skysat, що працює на орбіті з 21 листопада 2013 року та веде мультиспектральну зйомку надвисокою роздільною здатністю 1 метр з можливістю відеозйомки. 

Супутник SkySat-2 так само має змогу створювати повноцінне відео високої чіткості тривалістю до 90 секунд. Супутник важить 120 кілограмів, має накопичувач з 768 ГБ пам'яті на борту та швидкість передачі даних 470 Мбіт за секунду. Таким чином мають забезпечуватися потреби користувачів у найновіших даних в найкоротші терміни.

     Загалом до 2019 року заплановано розгорнути угрупування з 24 супутників, після чого користувачам стануть доступні можливості зовсім нової якості. Професіонали зможуть здійснювати моніторинг об'єктів практично в безперервному режимі. Компанія Skybox Imaging прагне надавати такий сервіс, який дозволить замовнику самому керувати камерами, крім того, при необхідності можна буде отримати набір знімків, оброблених базово або після тематичного цільового аналізу.
 

Підготовка до запуску ракети-носія «Союз-2.1б»
 з супутником SkySat2 на борту.
Знімок супутника  SkySat  07 липня 2014 року.
 
Перший знімок з супутника SkySat-2.
  
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search