Головна Новини Концерн AIRBUS запустив довгоочікуваний супутник SPOT-7

Концерн AIRBUS запустив довгоочікуваний супутник SPOT-7!

30 червня 2014 в 4:22 UTC з Космічного центру імені Джавана Сатіша на о. Шрихарікота фахівцями Індійської організації космічних досліджень здійснено запуск ракети-носія PSLV C-23 з французьким супутником ДЗЗ SPOT-7. В якості попутного вантажу на носії перебували мікросупутники CanX-4, CanX-5, AISat і Velox-1.

У розрахунковий час всі космічні апарати відокремилися від ракети і вийшли на навколоземну орбіту.alt

Таким чином, компанія оперуватиме сузір'ям з чотирьох оптичних супутників, забезпечуючи найновішими зображеннями в найкоротший термін. Це означає, що кожного дня, кожна точка на земній кулі може бути розглянута, як у високій роздільній здатності за допомогою супутників SPOT та в надвисокій роздільній здатності супутниками Plеiades. У той час як SPOT 6 і 7 буде охоплювати більш широкі області з роздільною здатністю 1,5 м, Plеiades 1А і 1В будуть зосереджені на більш цільових зонах з більшим ступенем деталізації (50 см).

Як і його близнюк, SPOT 7 охоплює широкі області в рекордно короткі терміни. З обома супутниками на орбіті, обсяг знятої території буде збільшений до шести мільйонів квадратних кілометрів на день. Сузір'я SPOT 6/7  тим самим значно розширює можливості і продуктивність, що пропонуються супутником SPOT 5, який знаходиться в експлуатації з 2002 року і який планується вивести з експлуатації протягом першого кварталу 2015 року. Це нове сузір'я пропонує більш високу роздільну здатність, програмну реактивність і набагато більший обсяг зображень, отриманих в день.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search