Головна Новини Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві

alt

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві, яка відбулася 30 квітня 2014 в готелі Холідей Інн Лісова Москва.

Наша компанія, в особі директора Олеся Ясинського, мала прекрасну можливість познайомитися та обмінятися досвідом і передовими ідеями з користувачами з різних галузей.
На конференції відбулося перше знайомство російських користувачів з оновленою, принципово новою лінійкою програмних продуктів Geospatial 2014.

Також були представлені останні зміни і поліпшення у геопросторових технологіях та досвід їх використання в реальному житті. Партнер Hexagon Geospatial по геопросторовим технологіям - компанія Іннотер - виступила в якості організітора паралельної секції під час конференції «Сучасні методи отримання та обробки просторових даних».

На конференції виступили з доповідями представники таких організацій, як ВАТ «Корпорація «ВНДІЕМ», Московський державний університет, Іннотер, Бюро ESG, ЗАТ «STT GROUP», ЦПГ «Терра-Спейс», Обнінський міський інформаційний центр та ін.
 


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search