Головна Новини Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Інформаційна агенція «AgroNews» оперативно інформує про головні події аграрного бізнесу, повідомлення про які надходять з усіх регіонів нашої країни. На порталі «AgroNews» піднімаються важливі питання аграрного сектору, висвітлюється досвід передових колективів і досягнення аграріїв.
Об'єктивна і широка інформація про гравців аграрного ринку, їх лідерів, шляхи і методи досягнення вражаючих результатів покликана сприяти налагодженню партнерських контактів з діловими колами в Україні та за її межами.
Портал «AgroNews» є соціально відповідальним сайтом, відкритим для реалізації спільних проектів та інформаційного супроводу суспільно значущих проектів.

www.agronews.ua 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search