Головна Новини Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

alt

4-5 березня 2014 року спеціалісти нашої компанії проходили навчання в Москві з програмного забезпечення GEOMedia Professional 2014 та були ознайомлені з особливостями і відмінностями в порівнянні з попередніми версіями.

Навчання проходило в офісі московського представництва Intergraph.

altGeoMedia Professional 2014 - це найновіший продукт корпорації Intergraph, що увібрав в себе тридцятирічний досвід компанії в розробці та підтримці експлуатації геоінформаційних систем. Програмне забезпечення GeoMedia - це універсальний географічний клієнт, покликаний забезпечити професіоналів в області ГІС та картографії ергономічним інструментарієм, що має все необхідне для створення географічних даних, їх адміністрування та аналізу з метою обліку, контролю та підтримки прийняття рішень на різноманітних рівнях.
Завдяки можливостям читання\запису, інтеграції та спільного аналізу даних з різнорідних джерел, а також зберігання просторової і семантичної інформації в реляційних базах даних промислових форматів, GEOMedia Professional 2014 не має аналогів, але має всі шанси замінити геоінформаційні системи попереднього покоління.

На даний момент наша компанія розробляє курси з основ роботи в GEOMedia Professional 2014 і вже в травні можна буде пройти навчання в нашому офісі.

У рамках конференції «Новітні технології ГІС/ДЗЗ в Україні», що відбудеться 23-24 квітня 2014 року в київському готелі "Братислава", будуть представлені в живому показі основні цікаві та унікальні можливості даного продукту. Не проґавте свій шанс ознайомитись з можливостями GEOMedia Proessional та отримати 30-денну evaluation-версію – зареєструйтесь на форум вже зараз!
 


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search