Головна Новини Компанія «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»!

Компанія  «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»!

altГеоінноваційна агенція «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», який відбудеться 23-24 квітня в Києві.

altУ ході роботи форуму представники компанії "Іннотер" представлятимуть доповідь «Російські космічні системи дистанційного зондування Землі: стан і перспективи розвитку» та ознайомлять слухачів з можливостями використання та особливостями обробки даних, отриманих з російських супутників.

Геоінноваційна агенція «Іннотер»
- одна з провідних російських компаній в сфері ДЗЗ.
Основним напрямком діяльності ГІА «Іннотер» є поширення та обробка космічних знімків, виготовлення картографічної, геоінформаційної та геопросторової продукції, розвиток інноваційних геоінформаційних технологій.

Компанія забезпечує також тематичну обробку космічних знімків і виконує весь спектр робіт зі створення і введення геоінформаційних систем різного призначення: територіальних (муніципальні, районні, міські, обласні, республіканські, федеральні), енергетичних, телекомунікаційних, транспортних, екологічних та інших.
ГІА «Іннотер» укомплектована висококваліфікованими фахівцями в галузі отримання і обробки космічних знімків в картографічних цілях. Співробітники компанії брали безпосередню участь у розробці, випробуваннях та експлуатації космічних комплексів картографування "Гектор", "Оріон", "Комета" і мають в цій області наукові праці та винаходи.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search