Головна Новини SkySat-1 зняв Евромайдан за три години до штурму

SkySat-1 зняв Евромайдан за три години до штурму

alt

На головній строінці нашого сайту розміщений космічний знімок SkySat-1 центру Києва, отриманий за три години до штурму Евромайдана. Новий супутник SkySat-1, запущений у листопаді минулого року, ще навіть до кінця не пройшов випробувань, зняв 18 лютого центральну частину столиці України.

На знімку чітко видно нагромадження барикад, що перегороджують центральні вулиці міста, наметовий табір протестувальників на Майдані Незалежності, густий чорний дим з осередків вогнища від автомобільних покришок на вулиці Грушевського. Знімок, що належить компанії Skybox Imaging, був люб'язно наданий нам компанією European Space Imaging.
                          alt
SkySat-1 - перший з запланованого угруповання у складі 24 супутників, був успішно запущений 21 листопада 2013 року. З супутника SkySat-1 передаються кольорові зображення субметрової роздільної здатності а також відео в HD-якості. Супутники SkySat-2 і SkySat-3 плануються до запуску в середині 2014-го та початку 2015 року. Початок комерційного розповсюдження даних з супутника SkySat-1 очікується з квітня 2014 року.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search