Головна Новини Радарний супутник KOMPSAT- 5 передав перші знімки
 

Радарний супутник KOMPSAT- 5 передав перші знімки

Компанія ТВІС, офіційний дистриб’ютор сузір’я компанії Satrec Initiative повідомляє, що Міністерство науки Південної Кореї та організація Future Planning опублікували знімки KOMPSAT-5, отримані для цілей калібрування. KOMPSAT-5 був запущений 22 серпня 2013 року з космодрому Ясний в Росії.

На початку експлуатації всі функціональні можливості супутника були одразу перевірені, зараз він перебуває на стадії калібрування системи корисного навантаження. Отримані зображення використовуються для перевірки продуктивності цієї системи.

altСупутник KOMPSAT-5 оснащений радаром з синтезованою апертурою (SAR) для спостереження за Землею і здатний знімати вдень і вночі при будь-яких погодних умовах.

Він передбачає три режими роботи: режим високого розрізнення (spotlight mode) для забезпечення роздільної здатності 1м з розміром сцени 5км х 5км, стандартний режим (strip mode) з розрізненням 3м і шириною смуги 30км та широкополосний режим (ScanSAR mode) з роздільною здатністю 20м і шириною смуги знімання 100км.

Після завершення калібрування KOMPSAT-5 буде експлуатуватися для потреб безпеки і оборони, створення карт і планів, управління земельними та природними ресурсами, моніторингу стихійних лих та забруднень і т.д. Комерційні дані KOMPSAT-5 будуть доступні з другого кварталу 2014 року.

Згідно корейського плану освоєння космічного простору, в 2014 році KARI запустить KOMPSAT-3A, оснащений інфрачервоним сенсором та оптичним сенсором надвисокої роздільної здатності. В 2019 році планується запуск KOMPSAT-6, який, буде оснащений радарним сенсором надвисокої роздільної здатності на додаток до існуючих оптичних і радарних, таких як KOMPSAT-2, KOMPSAT-3 і KOMPSAT-5.

Такі програми спостереження Землі розроблені для задоволення потреб у даних ДЗЗ, що сопстерігається в державних і комерційних секторах.

KOMPSAT-5 – це перший корейський радіолокаційний супутник, розроблений KARI в співпраці з компанією Thales Alenia Space Italy, розробником сузір’я радар низ супутників COSMO-SkyMed.

KARI відповідає за експлуатацію та громадське використання даних KOMPSAT-5 , а Satrec Initiative відповідає за комерційний маркетинг супутників KOMPSAT, що характеризуються унікальним поєднанням оптичних даних надвисокої роздільної здатності та радарних даних які можуть надавати апарати KOMPSAT-2 , KOMPSAT-3 і KOMPSAT-5.
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search