Головна Новини Компанія ТВІС розпочинає продаж даних KOMPSAT

Компанія ТВІС розпочинає продаж даних KOMPSAT


alt

На початку серпня компанія ТВІС підписала дистриб’юторський договір з південнокорейською компанією Satrec Initiative Co., Ltd. про розповсюдження даних програми KOMPSAT. Нещодавно
ми отримали сертифікат від компанії Satrec Initiative Co., Ltd., який підтверджує факт, що наша компанія стала офіційним дистриб’ютором даних KOMPSAT-2 і KOMPSAT-3 на території України.

Після переговорів з корейським оператором для клієнтів ТВІС були знижені мінімальні площі замовлення даних, які складають для архіву - 25 кв. км., для нової зйомки - 100 кв. км. 

В зв’язку з початком комерційного використання даної супутникової програми, є можливість подачі заявок на зйомку без зобов'язання викупу. Зйомка проводиться з мінімальним пріоритетом і тільки в тому випадку, якщо супутник не задіяний в зйомці по іншим замовленням. Не менш важливо відмітити вигідне співвідношення  "ціна/якість" для даних KOMPSAT-3, а також можливість виставляти дані в мережі Інтернет без права завантаження. 

alt

Уже відкрито прийом заявок на дані з космічного апарату KOMPSAT-3. На початку роботи з цією програмою компанія ТВІС надає своїм клієнтам знижку 10% при покупці космічних даних. Пропозиція розповсюджується на стандартне замовлення нової зйомки з апарату KOMPSAT 3 при умові розміщення замовлення і внесення оплати до 30 вересня 2013 року. Умови розміщення замовлень в рамках комплексних проектів потребують уточнень. 

Для отримання більш повної інформації звертайтесь, будь ласка, за телефоном +38 (044) 225-28-61 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Довідка:

KOMPSAT-3 є продовженням місії корейських супутників спостереження Землі KOMPSAT (Korean Multi-Purpose Satellite) і призначений для отримання даних дистанційного зондування Землі надвисокої роздільної здатності: 0,7 м в панхроматичному режимі і 2,8 м в мультиспектральному. Ширина полоси зйомки в надирі складає 16 км. Важливою особливістю супутника є зйомка в динамічному діапазоні 14 біт/піксель, що раніше було недоступно для супутників субметрової роздільної здатності.
 


 


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search