Головна Супутникові дані супутники Kompsat

Супутникові дані космічного апарату KOMPSAT 

alt
Супутники  KOMPSAT-2 і   KOMPSAT-3 призначені для отримання даних дистанційного зондування Землі надвисокої роздільної здатності. Поширенням даних займається компанія  KOMPSAT (Korean Multi-Purpose Satellite). 

Корейський багатоцільовий супутник KOMPSAT-2 (Korean Multi-Purpose Satellite 2) був запущений 28 липня 2006 року за допомогою ракети-носія "Рокот" з космодрому Плесецьк (Росія). Супутник розроблений інженерами Корейского Авіаційно-космічного науково-дослідного інституту KARI (Korea Aerospace Research Institute). KOMPSAT-2 проводить зйомку в видимому та інфрачервоному діапазонах спектру з роздільною здатністю 1 м в панхроматичному і 4 м в мультиспектральному режимах з можливістю отримання стереопар. Ширина полоси зйомки складає 15 км. Положення супутника на сонячно-синхронній орбіті висотою 685 км забезпечує його проходження над одним і тим же районом Землі з періодичністю 1 раз в 3 дні. Відмінною особливістю KOMPSAT-2 є тривалий час безперервної зйомки – до 120 000 кв. км (533 сцени) на одному витку.

Супутник  KOMPSAT-3 був запущений 18 травня 2012 року. Обладнання супутника дозволяє отримувати панхроматичні знімки з роздільною здатністю 0,7 м. та багатоспектральні - 2,8 м, ширина полоси зйомки - 16км.

Обидва супутники обладнані апаратурою, яка веде зйомку в п'яти спектральних каналах: панхроматичному, блакитному, зеленому, червоному і ближньому інфрачервоному. Зображення з супутника KOMPSAT-3 мають динамічний діапазон 14 біт/піксель, що дозволить більш точно виконувати класифікацію і розпізнавання об'єктів.   

 

 


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search