Головна Новини Програма MUP KYIV 2013 ортофотоплан Києва на основі зйомки супутника Pleiades

Програма MUP KYIV 2013 
ортофотоплан Києва на основі зйомки супутника Pleiades

Просторова роздільна здатність цих даних відноситься до розряду надвисоких - 50 см на піксель, тобто чітко видно будинки, дерева та автомобілі. Людей видно погано, лише у вигляді окремих чорних точок. Супутниковий знімок відразу йде з географічною прив'язкою, тому його можна розглядати як готову фотокарту масштабу 1:5000. Зона інтересу, запропонована сьогодні, в межах міської забудови Києва становить 668 км2, включаючи безпосередньо прилеглі передмістя Києва - Вишневе, Коцюбинське, Петропавлівську та Софіївську Борщагівки. Комерційна вартість даних понад 80 тис. грн., однак, завдяки спеціальній мультиюзер-програмі, яка триватиме до кінця червня 2013 року, можлива покупка ліцензії на використання даних для однієї організації за 24 тис. грн. з ПДВ. Таким чином, вартість квадратного кілометра складає наразі близько 36 грн. Будь-яка організація, зареєстрована в Україні, може придбати цей набір даних за пільговою ціною.

 У вартість включено роботи зі створення ортофотоплану 1:5000, який має заявлену точність 2м СЕ90.

Знімок столиці планується до використання владою Києва для моніторингу фактичного використання земель, вирішення проблем впорядкування існуючої забудови, планування робіт з комплексного благоустрою та озеленення території, а також поновлення цифрової картографічної основи міста. Адміністрація міста зможе оцінити стан пляжів, парків, полігонів побутових відходів, виявити несанкціоновані звалища в промислових зонах і на периферії населених пунктів, виявити наявність або відсутність дорожньої розмітки. 


Технічні характеристики ортофототоплану та вихідних супутникових даних:

Масштаб ортофотоплану 1:5000
Супутник: Pleiades, 50 см/піксель
Дата зйомки: 16 - 22 квітня 2013 р.
Хмарність: 0,0%
Кут відхилення від надиру: 3° - 29°
Площа: 668,0 км2  (межі міської забудови)
Географічна прив’язка: координати UTM WGS84, Zone 36N, точність прив'язки вихідних даних - 7m CE90, ортофотоплану - 2m CE90
Комерційна вартість: 80  600,00 грн.
Вартість на час акції 24 000 грн.
Що входить у вартість: ПДВ, ліцензія від виробника, доставка в межах України
Продукт, який отримує замовник файли у форматі GeoTIFF з метаданими та RPC-коефіціентами, режим PSM, GSD 50cm, глибина кольору 16 біт, ортофотоплан м-бу 1:5000 (мозаїка 16 біт)
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search