Головна Новини JSI використовує технологію Intergraph

Японська корпорація супутникових знімків (JSI) використовує технологію компанії Intergraph

alt
ERDAS APOLLO надає можливість високошвидкісного доступу до космічних знімків через мережу Інтернет.
Компанія Intergraph Japan оголосила про створення Японської корпорації супутникових знімків (Japan Space Imaging Corporation - JSI), яка здійснюватиме впровадження ERDAS APOLLO від компанії Intergraph. З продуктом ERDAS APOLLO Японська корпорація супутникових знімків буде поширювати величезну кількість супутникових знімків регіональним клієнтам через стабілізований високошвидкісний доступ до мережі Інтернет.

Продукт ERDAS APOLLO був обраний Японською корпорацією супутникових знімків завдяки своїй високій продуктивності. Корпорація буде застосовувати ERDAS APOLLO для розповсюдження супутникових знімків в поєднанні з ГІС-даними, які будуть використовуватися користувачами в якості базової карти.
 
altКу Огісо (Kou Ogiso), менеджер департаменту космічних знімків з корпорації JSI, повідомив про те, що на даний час його організація використовує програму ERDAS APOLLO в якості головного інструменту для доставки супутникових знімків ключовим клієнтам. Але в найближчому майбутньому Японська корпорація супутникових знімків планує розгорнути цю систему, щоб вона могла також добре служити і іншим клієнтам організації. В остаточному підсумку завдяки застосуванню такої технології, витрати на розповсюдження знімків серед покупців знижуються. Мультимасштабність системи дозволяє її використовувати як невеликій групі користувачів, так і більш крупним замовникам.
 
ERDAS APOLLO - це комплексна система з управління даними, їх аналізу та доставки. В якості сумісних рішень на базі стандартів OGC / ISO, ця система допомагає ефективно організувати величезні обсяги даних (зображень, векторів, рельєфу місцевості, даних лазерного сканування, веб-сервіси і практично будь-який інший цифровий продукт підприємства).
 
Щоб дізнатися більше про продукти компанії Intergraph, можна відвідати сайт
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search