Головна Новини В Києві підписано дистриб'юторську угоду між компаніями ТВІС і Astrium GEO-Information Services
Середа, 12 грудня 2012, 11:08

В Києві підписано дистриб'юторську угоду між компаніями ТВІС і Astrium GEO-Information Services

alt

В Києві підписано дистриб'юторську угоду між компаніями ТВІС і Astrium GEO-Information Services, у відповідності до якої компанія ТВІС буде постачати дані з супутників Pleiades-1A і Pleiades-1B.

altПрограма Pleiades High Resolution є складовою частиною європейської супутникової системи ДЗЗ і ведеться під керівництвом французького космічного агентства CNES починаючи з 2001 р. Вона включає в себе два супутники нового покоління надвисокої просторової роздільної здатності Pleiades-1A і Pleiades-1B з однаковими технічними характеристиками. Супутник Pleiades-1A працює на орбіті вже рік. Із запуском 2 грудня 2012 року Pleiades-1B обидва супутники будуть синхронізовані на одній орбіті таким чином, щоб мати можливість забезпечити щоденну зйомку однієї і тієї ж ділянки земної поверхні.

Супутники проводять зйомку в панхроматичному і 4-х канальному мультиспектральному режимах. Просторова роздільна здатність космічних знімків Pleiades - 70 см в панхроматичному режимі (після обробки - 50 см). Ширина смуги зйомки в надирі - 20 км, точність геопозиціонування без опорних точок - 4,5 м (CE90). Супутники мають можливість проводити не тільки стереозйомку, але і отримувати триплети (tristereo). Всі ці характеристики роблять дані Pleiades незамінним джерелом для високоточного картографування та інших завдань. Унікальна можливість супутників проводити щоденну повторну зйомку ідеально підходить для вирішення моніторингових завдань. Мінімальна площа замовлення для нової зйомки - 100 кв. км, а для архівної - 25 кв. км. Виняткова особливість даних Pleiades - можливість проведення зйомки смугою в 5 км для окремих областей інтересу або отримання з архіву смуги зйомки шириною 500 м.

З усіх питань, пов'язаних з постачанням космічних знімків із супутників Pleiades, прохання звертатися у відділ по роботі з клієнтами компанії ТВІС: +38 (044) 362-08-40  або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Довідка про компанію Astrium GEO-Information Services.

altAstrium GEO-Information Services - один зі світових лідерів в галузі космічних та геоінформаційних технологій - був створений в 2008 р. в результаті об'єднання французької компанії SpotImage і групи компаній Infoterra. Astrium Services - GEO-Information є оператором оптичних супутників високої і надвисокої роздільної здатності SPOT і Pleiades, радарних супутників нового покоління TerraSAR-X і TanDEM-X. Центральний офіс Astrium GEO-Information Services розташований в Тулузі (Франція), крім того є 20 офісів і більше 100 дистриб'юторів у всьому світі. Компанія Astrium Services входить до складу європейської аерокосмічної корпорації EADS (European Aeronautic Defence and Space Company).

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search