Головна Новини Конференція HEXAGON-2013 у Москві
Вівторок, 04 грудня 2012, 14:44

Конференція HEXAGON-2013 у Москві

Делегація компанії ТВІС 28 листопада 2012 року в Москві відвідала традиційну щорічну конференцію користувачів продуктів компаній групи HEXAGON: Intergraph, ERDAS, Leica Geosystems, Z/I Imaging.

На конференції вперше було представлено в режимі «живої» демонстрації лінійка новітніх (версії 2013 року) продуктів, що об'єднали воєдино Intergraph і ERDAS а також пролунали доповіді ключових російських користувачів. Конференція залучила велику кількість учасників - новий реліз фактично став першим досвідом об'єднання і «гармонізації» компліментарних один одному, але істотно різних сімейств продуктів.

Конференція відкрилася вітальними доповідями організаторів - представників підрозділу Intergraph SG/I Томаша Березовскі (EMEA), Ірини Ветцель (EMEA), Кирила Зернова (Росія). У доповідях була охарактеризована технологічна і маркетингова політики об'єднаної компанії, представлені основні особливості нових продуктів, зазначені поточний стан справ і плани на майбутнє.
У другій частині конференції виступили користувачі продуктів компанії - група «Неогеографія», ВАТ «Сургутнафтогаз», Міненерго РФ, компаній «ТерраСпейс» та «Іннотер», ВАТ «Гортіс». Конференція завершилася демонстрацією нових продуктів, активним і критичним їх обговоренням.

Найважливішим підсумком 2012 року стало об'єднання лінійок продуктів компаній Intergraph та ERDAS, які істотно відрізнялися ідеологічно. Підсумком стала поява - фактично, вперше в світі - комплекту продуктів одного виробника, що включають в собі всі без винятку етапи обробки документальної, локалізованої в просторі і в часі інформації. Це істотно (точніше, радикально) знижує собівартість створюваних користувачами систем і експлуатаційні витрати, але особливо - ризики, пов'язані з об'єднанням в єдине ціле різноманітних продуктів різних компаній. Відтепер вирішення всіх без винятку питань бере на себе один виробник і одна служба технічної підтримки.

Це безумовний крок уперед, що дозволяє з оптимізмом оцінювати перспективи Intergraph не тільки на російському ринку. Досягти цього дозволила принципова ставка ERDAS на використання відкритих інтерфейсів, обмінних протоколів і стандартів.
Базові продукти обох лінійок - ERDAS APOLLO (сервер даних), ERDAS IMAGINE (середовище обробки документальних даних) і GeoMedia (векторна ГІС) - збереглися; при цьому функціонал ERDAS IMAGINE і GeoMedia розширився і суттєво взаємно збагатився.

Новим в лінійці продуктів став Smart Client - додаток, що дозволяє працювати з даними і, в тому числі, створювати і редагувати їх за допомогою звичайного браузера. Новий продукт дозволяє швидко створювати та розгортати системи, що відкривають можливість масового створення даних самими користувачами та їх агрегації. Smart Client був анонсований ще в першій половині 2012 року, проте у версії 2013 зазнав істотної модернізації. Фактично, він став «заступником» тривимірного геоінтерфейсу ERDAS TITAN. Були анонсовані також вузькоспеціальні і мобільні додатки, орієнтовані на вирішення специфічних завдань.

 

 
 
 
 
 

 
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search