Головна Новини Партнерство з компанією Intergraph Inc.
Субота, 01 вересня 2012, 10:00

Партнерство з компанією Intergraph Inc.

alt

Компанія стала дистрибутором американської корпорації Intergraph з правом продажу в Україні програмних продуктів ERDAS IMAGINE, LPS, APOLLO, GeoMedia, ImageStation, ER Mapper. Компанія Intergraph - провідний виробник геопросторових рішень для всіх галузей життєдіяльності людини.

altГеопросторові рішення

Підрозділ Intergraph Security, Government & Infrastructure (AG&I) (що в дослівному перекладі означає Безпека, Уряд і Інфраструктура) - провідний світовий виробник геопросторових рішень для таких галузей, як: громадська безпека, державне і муніципальне управління, транспорт, фотограметрія, інженерні комунікації, телекомунікації. Intergraph Government Solutions (IGS) - новий незалежний підрозділ, який відповідає за роботу з федеральними і оборонними відомствами уряду США. Intergraph SG&I являється одним з двух підрозділів корпорації Intergraph, що входить в склад Групи компанії Hexagon АВ.

Сфери діяльності

Підрозділ SG&I працює в наступних напрямках:

  • Оборона і розвідка
  • Громадська безпека
  • Урядові організаціїalt
  • Транспорт
  • Фотограметрії
  • Інженерні мережі
  • Телекомунікації

 

Користувачі

Усі користувачі корпорації Intergraph, від місцевих органів влади до великих корпорацій, об'єднані загальною необхідністю роботи з великими об'ємами складних даних найбільш ефективним і зручним способом.

Партнери

altСпираючись на історії успішно реалізованих проектів, в яких забезпечувалися потреби різних підприємств, партнери корпорації Intergraph по всьому світу просувають рішення підрозділу Intergraph Security, Government & Infrastructure на глобальному ринку геопросторових рішень.
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search