Головна Спеціальна пропозиція для ВУЗів!

Спеціальна пропозиція для ВУЗів!

altЗа підсумками семінару "День ERDAS в Україні", що виявив великий інтерес освітніх установ до теми обробки знімків, корпорація ERDAS прийняла рішення про підтримку українських навчальних закладів та відповідне зниження цін на програмне забезпечення.

Програмне забезпечення ERDAS - один зі світових загальновизнаних стандартів якості обробки знімків.
Орторектифікація, фотограмметрія, автопобудова рельєфу, тривимірне моделювання, створення векторних карт, виявлення часових змін на місцевості, автокласифікація об'єктів, серверні рішення - все це далеко не повний список можливостей ERDAS. Більше 80 років професіонали в обробці геопросторової інформації знаходять в ERDAS краще рішення в області растрової географії.
 
Особливі умови для ВУЗів та спеціальні ціни пропонуються з 11 березня 2011 р. у трьох опціях:
  1. Постійна ліцензія ERDAS Imagine Advantage - 12900грн.;
  2. Пакет для обробки знімків - тимчасова ліцензія на 5 місць - ERDAS Professional (включаючи модулі Vector, VirtualGIS, Easytrace, Radar Interpreter, Ortho Radar, StereoSAR DEM, NITF2.1, DeltaCue, Enterprise Loader, ERDAS MosaicPro, AutoSynс), терміном на1 рік - 5900грн.;
  3. Пакет для фотограмметрії -тимчасова ліцензія на 5 місць - LPS Core (а також LPS ATE, LPS eATE, LPS Terrain Editor, LPS Stereo, Image Equalizer для LPS, PRO600 for LPS, Stereo LPS for Imagine), терміном на1 рік - 5900грн.
Вищевказані ціни на програмні продукти будуть дійсні до кінця 2012року. При покупці безкоштовний дводенний курс по ERDAS IMAGINE в навчальному центры компанії для двох осіб.

У програмі можуть брати участь тільки ВНЗ з денною формою навчання студентів.

ВНЗ, які візьмуть участь у вищевказаних акційних програмах отримують додаткову знижку на космічні дані супутників IKONOS, Geoeye-1, WorldView-1/2, Quickbird в розмірі 15% (додатково до базової знижки для ВНЗ, яка зазвичай становить 20%).
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search