Головна Новини Компанія ТВІС взяла участь у Конференції партнерів та користувачів WorldView Global Alliance 2012
Понеділок, 02 липня 2012, 08:35

Компанія ТВІС взяла участь у Конференції партнерів та користувачів WorldView Global Alliance 2012

Компанія ТВІС взяла участь у Конференції партнерів та користувачів WorldView Global Alliance 2012, яка  відбулася 19-21 червня в Мюнхені. Організаторами конференції виступили компанії DigitalGlobe (США), European Space Imaging (Мюнхен, Німеччина) та Space Imaging Middle East (Дубаі, ОАЕ) — члени WorldView Global Alliance.

19 червня учасники відвідали прийомний центр European Direct Access Facility (EDAF), ознайомилися з його інфраструктурою та можливістю прямого програмування супутників WorldView-1/2 та отримання даних в реальному часі.

Протягом пленарних засідань 20-21 червня представники компанії DigitalGlobe розповіли про особливості та можливості аналізу даних дистанційного зондування, акцентуючи увагу на перспективному супутникові WorldView-3, запуск якого заплановано на 2014 рік. Орієнтовна просторова роздільна здатність панхроматичного сенсору цього апарату становитиме 31 см на піксель.

Більшість доповідей від користувачів було присвячено роботі з даними та практиці їх використання у різноманітних тематичних областях – від розвідки та соціально-економічних аспектів до класичного напрямку картографування. Зокрема, пан Claudio La Mantia – представник італійської компанії Planetek Italia – провів у живому показі за допомогою ERDAS IMAGINE 2011 некеровану класифікацію супутникових даних WorldView-2.
 

 
 
 
 
 

 
 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search