Головна Новини Компанія ТВІС взяла участь у конференції "Аеропорти - вікно в майбутнє"
Понеділок, 18 червня 2012, 10:05

Компанія ТВІС взяла участь у конференції "Аеропорти - вікно в майбутнє"

15 червня 2012 року на території Національного авіаційного університету відбулася III Міжнародна науково-практична конференція "Аерпорти - вікно в майбутнє", яка була присвячена: актуальним проблемам організації, управління і розвитку аеропортів, їх інфраструктури; технологіям проектування та будівництва об'єктів аеропортів, проектування, реконструкції та експлуатації аеродромів та автошляхів, сучасних аеропортованих технологій; можливостям використання геоінформаційних систем в діяльності аеропортів, транспортної логістики, охорони навколишнього середовища та архітектури аеропортів.  

Основною метою конференції було: обмін досвідом; сприяння розробці, розвитку і реалізації інноваційних та інвестиційних проектів в авіаційній галузі, що поєднують потенціал університетів, науково-дослідних структур, промислових та інфраструктурних організацій; впровадження результатів наукових і технологічних досліджень на основі розгалужених зв'язків з промисловими підприємствами, дослідницькими установами, що дасть можливість підтримувати й примножувати науково-технологічний потенціал та інноваційну діяльність як на регіональному, загальнодержавному, так і на міжнародному рівнях.
У конференції взяли участь організації різної спеціалізації, серед них: Вільнюський технічний університет ім.Гедимінаса (Литва), Асоціація "Аеропорти України", ДП "Антонов", ГІС-Асоціація України та ін.
Компанія ТВІС в особі заступника директора Підлісного Олександра Олександровича виступила з доповіддю на тему: "Використання супутникових знімків для моніторингу стану аеропортів". Були продемонстровані території аеропортів різних міст та країн, а також зазначені можливості супутникових знімків для їх моніторингу. Також презентовано програмне забезпечення, яке надає можливість редагувати і покращувати знімки для поліпшення видимості, різкості, кольору та ін.
 


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search