Головна Події День Erdas '2012 - Семінар «Leica Geosystems» 2012
Друк e-mail

Cемінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems» 2012

В рамках конференції «День ERDAS в Україні» паралельно на тому ж поверсі проходив семінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems», організований компанією «System Solutions» та центром продаж «L-Trade».


Під час семінару, директор компанії Володимир Бабченко розказав про сучасний стан та перспективи розвитку GNSS-мережі «System.NET», переваги використання мережі базових станцій у порівнянні з класичними методами GNSS знімання та послуги, що пропонує компанія. Були вперше анонсовані тарифи на пропоновані послуги. Так, передбачається, що завантаження GPS/GLONASS RINEX файлів буде коштувати 42 коп./хвилину, вартість підписки на базовий пакет RTK складатиме від 8 грн./день, професійного – від 11 грн./день, оренда комплекту роверного GNSS приймача Leica GS08 Net Rover – від 183 грн./день.

Технічний спеціаліст «System Solutions» Сергій Мовчан представив можливості користувачів з реєстрації та підключенню до послуг мережі. Зокрема йшлося про доступ до завантаження RINEX даних перманентних GNSS станцій, створення віртуальних базових станцій (Virtual RINEX), налаштування приймачів та їх підключення до мережі в режимі реального часу (RTK).

Також було розглянуто питання систем координат та переходу від світових навігаційних систем, в яких працюють GNSS мережі та приймачі, до локальних систем координат. Юрій Стопхай представив результати спільного з Київським інститутом земельних відносин пілотного проекту зі створення трансформаційного поля між світовою СК IGS08 та локальною системою координат м. Київ для Деснянського району. Створення такого трансформаційного поля та включення його до структури поправок, що передаються від мережі на роверні приймачі, може стати розв’язанням практичної проблеми застосування різних систем координат з пунктами геодезичної мережі різної якості. Це дозволить користувачу більше не витрачати час на виконання індивідуальної трансформації для його району робіт. У майбутньому  ініціативна група планує продовжити реалізацію цього проекту, поширивши його, на першому етапі, на всю територію м. Київ.

Крім спеціалістів «System Solutions», на семінарі виступили представники інших організацій, що вже використовують послуги мережі у своїй роботі. Так землевпорядник Олег Валько розповів про застосування GNSS приймача Leica GS08 в режимі RTK у сфері кадастрових робіт по Вишгородському Київської області, а представник ДП «Укрдіпродор» – про застосування послуг мережі та GNSS обладнання Leica при будівництві автомагістралі Київ – Житомир.

Усі представлені послуги мережі викликали великий інтерес у гостей заходу. Наразі, усі вони безкоштовно доступні після реєстрації на сайті компанії: http://www.systemnet.com.ua.

Презентацію «Використання мережі System.NET для надання послуг точного позиціонування» можна завантажити за адресою http://us.ua/851292/. Компанія «System Solutions» вдячна усім, хто відвідав День ERDAS і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search