Головна Новини Залишився місяць до форуму з обробки даних ДЗЗ «День ERDAS в Україні - 2012»
Друк e-mail
Середа, 11 квітня 2012, 00:00

Залишився місяць до форуму з обробки даних ДЗЗ «День ERDAS в Україні - 2012» 

altТрохи більше місяця залишається до Дня ERDAS в Україні – форуму з обробки даних ДЗЗ, який відбудеться в готелі «Братислава» 16 травня 2012 року. Залишилось зовсім небагато вільних місць! Заявку на участь ще можна завантажити і надіслати нам. Якщо ви вже зареєстровані, перевірте список зареєстрованих організацій-учасників тут. Офіційне запрошення у форматі Word можна завантажити тут – російська версія, українська версія.

alt
Швейцарська компанія Leica Geosystems – одна з провідних світових постачальників сучасних вимірювальних рішень, братиме участь в «Дні ERDAS» в якості платинового спонсора. 16 травня 2012 р. в Червоному залі готелю «Братислава» з 12:00 до 16:30 спеціалісти центру продажу «L-Trade» - офіційного дистриб’ютора «Leica Geosystems» - проведуть семінар «Професійні геодезичні рішення від компанії Leica Geosystems». Під час семінару будуть надані рішення на основі унікальної технології з обробки даних від української мережі базових GNSS станцій “SystemNET”, а також сучасне обладнання від лідера з виробництва геодезичної техніки «Leica Geosystems».

altФранцузький концерн ASTRIUM (колишній SPOT Image і Infoterra) – один з лідерів світового ринку геопросторової інформації – братиме участь в Дні ERDAS в якості золотого спонсора. Концерн ASTRIUM завдяки ексклюзивному доступу до даних із супутників SPOT, TerraSAR-X, TanDEM-X і Pleiades здійснює по всьому світу постачання рішень для картографії, нафтогазового сектору, силових структур, сільського господарства, розробки корисних копалин природних ресурсів. Менеджер з продажу в Європі Ерік Дуклос-Жендре виступить з доповіддю на пленарному засіданні про продукти концерну ASTRIUM і, зокрема, про нові можливості оперативного супутникового моніторингу.
alt
Зверніть увагу, що з 14 по 17 травня в Києві, в Великому конференц-залі Національної академії наук України відбудеться XI Міжнародна конференція «Геоінформатика: теоретичні і прикладні аспекти». Ця подія щорічно збирає близько 300 спеціалістів, діяльність яких пов’язана з науками про Землю. В рамках цієї конференції 14 і 15 травня серед запропонованих тем на секціях будуть розглядатися питання, пов’язані з застосуванням даних ДЗЗ в геології. Більш детальну інформацію про цю конференцію ви можете знайти на сайті організаторів.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search