Головна Новини Компанія "Іннотер" виступить срібним спонсором конференції "День ERDAS в Україні"
Понеділок, 02 квітня 2012, 00:00

Компанія "Іннотер" виступить срібним спонсором конференції "День ERDAS в Україні"  

altКомпанія «Іннотер-Україна» виступить срібним спонсором конференції «День ERDAS в Україні», яка відбудеться 16 травня в Києві. Організаторами конференції є компанія ТВІС та всесвітньо відомий альянс «Intergraph-ERDAS». В рамках конференції пройдуть семінари, присвячені використанню даних аеро- та космічної зйомки та їх обробки, створенню цифрових карт і баз геоданих на основі технологій ERDAS, а також виставка геодезичних приладів. Будуть представлені зразки космічних знімків, карти та інша продукція, створена на їх основі.

   Ця конференція - вже друга за рахунком спільно організована "ТВІС" та ERDAS Inc. Минулорічний форум зібрав близько 200 учасників.
    Крім доповідей та майстер-класів від фахівців ГІА«Іннотер», «ТВІС» і «Intergraph-ERDAS» заплановані виступи представників «Hewlett-Packard», «ASTRIUM», «Leica Geosystems», «Дніпрокосмос» та інших компаній.
    Одноденний семінар, як уже говорилося, відбудеться 16 травня в Києві у двох конференц-залах готелю «Братислава».
    Керівники та провідні фахівці головного офісу Геоінноваційного агенства «Іннотер» і його українського представництва виступлять на «Дні ERDAS» з двома доповідями. Перша буде присвячена новим методам інтерпретації даних дистанційного зондування, які використовуються в інженерних дослідженнях, геології, землеустрої, друга - технологіям в області космічної фотограмметрії.
    Нагадаємо, що «Іннотер-Україна» вже рік працює на ринку геопросторових даних. За цей час компанія надала знімки для реалізації проектів з містобудування, землеустрою, вивчення карсту та зсувів, моніторингу сільськогосподарських угідь. Крім того, «Іннотер-Україна» реалізує амбітні проекти з космічної зйомки всієї території Причорномор'я і Приазов'я, а також Київської області.
    Медіа-спонсором конференції «День ERDAS в Україні» став журнал та інтернет-портал InternetGEO.ru.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search