Головна Новини Презентація в Національному авіаційному університеті
Понеділок, 26 березня 2012, 17:31

Презентація в Національному авіаційному університеті

alt

 22 березня 2012 року представники компанії ТВІС на території Національного авіаційного університету  провели презентацію про застосування супутникових знімків для студентів спеціальностей архітектура, будівництво, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології .


Директор компанії ТВІС Олесь Ясинський представив можливості таких сучасних оптико-електронних та радарних супутників, як
GeoEye, WorldView, QuickBird, Eros-B, Ikonos,Rapideye, RadarSAT та інших. Також були представлені оригінальні знімки, отримані з вищезазначених  супутників у різномантіних спектральних діапазонах (панхроматичні, багатоспектральні),  роздільною здатністю від 200 метрів до 50 сантиметрів на піксель.


Заступник директора компанії ТВІС Олександр Підлісний презентував програмне забезпечення корпорації
ERDAS, яка є світовим лідером серед програм для обробки даних дистанційного зондування та має потужні модулі для фотограмметричної обробки, створення карт та планів, ортофотопланів, 3D моделей.

Презентація викликала жвавий інтерес у викладачів і студентів. Особливе зацікавлення присутніх викликала простота технології створення тривимірних моделей для Googlе Earth та пропозиція щодо співпраці у проекті зі створення 3D моделі м. Вишгород, над яким зараз працює ТОВ «ТВІС-ІНФО».


 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search