Головна Новини Перші курси з обробки мультиспектральних знімків відбулися!
П'ятниця, 18 листопада 2011, 15:45

Перші курси з обробки мультиспектральних знімків відбулися!

alt

15-17 листопада в приміщенні учбового центру компанії ТВІС (вул.Богатирська, 9) вперше пройшли курси під назвою "Тематична обробка мультиспектральних знімків". В них взяли участь представники трьох організацій - "БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН" (Київ), "Технохімкомплект" (Сімферополь) та Українське Товариство Охорони Птахів (Київ).

Слухачі ознайомилися з особливостями мультиспектральних даних та основними підходами до їх обробки. Всім були надані тестові космічні знімки, навчальні посібники російською мовою з детальним описом всіх основних функцій та добірками практичних вправ, а також необхідні зразки вихідних супутникових даних. Родзинкою курсів стало те, що слухачі мали можливість попрацювати з нещодавно отриманими даними нового українського супутника «Січ-2» та оцінити відповідну якість результатів класифікації.
Протягом трьох днів занять учасники ознайомилися зі спектральними та радіометричними характеристиками і теоретичними основами обробки багатозональних знімків, навчилися скачувати доступні безкоштовно дані з американських супутників Landsat та MODIS, проводити атмосферну корекцію знімків, вираховувати вегетаційні індекси, проводити різні види класифікації та їх генералізацію, правильно підбирати сигнатури, створювати тематичні карти, а також здійснювати автоматичний пошук змін на знімках, розбіжних у часі.

 
 
 

Програмне забезпечення ERDAS - один зі світових загальновизнаних стандартів якості обробки зображень. Орторектифікація, фотограмметрія, автоматична побудова рельєфу по стереопарам, тривимірне моделювання, створення векторних карт, виявлення часових змін на місцевості, автокласифікація об'єктів, серверні рішення - все це далеко не повний перелік можливостей ERDAS. Більше 80 років професіонали з усього світу знаходять в ERDAS найкраще рішення в області растрової географії.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search