Головна Перші курси по ERDAS APOLLO відбулися!
П'ятниця, 30 вересня 2011, 15:45

Перші курси по ERDAS APOLLO відбулися!

alt

29 вересня в приміщенні учбового центру компанії ТВІС (вул.Богатирська, 9) вперше пройшли курси під назвою "Серверні рішення ERDAS APOLLO 2011". В них взяли участь представники чотирьох організацій - Центру ГІС-Аналітик, ТОВ "Геоматичні рішення", Державного Космічного Агенства України та Міністерства Оборони України.

Слухачі ознайомилися з мережевими клієнт-серверними технологіями публікації геоданих від ERDAS Apollo. Всім були надані навчальні посібники російською мовою з детальним описом всіх основних функцій та добірками практичних вправ, а також необхідні зразки вихідних супутникових даних. За результатами занять учасники навчилися встановлювати сервер ERDAS APOLLO 2011, використовувати APOLLO Data Manager та APOLLO Web Client для управління даними, маніпулювати сервісами геоданих в ERDAS Titan Viewer, GoogleEarth та BingMaps, підключати окремо WMS-сервіси на GoogleEarth.

alt

Програмне забезпечення ERDAS - один зі світових загальновизнаних стандартів якості обробки зображень. Орторектифікація, фотограмметрія, автоматична побудова рельєфу по стереопарам, тривимірне моделювання, створення векторних карт, виявлення часових змін на місцевості, автокласифікація об'єктів, серверні рішення - все це далеко не повний перелік можливостей ERDAS. Більше 80 років професіонали з усього світу знаходять в ERDAS найкраще рішення в області растрової географії.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search