Друк e-mail

ERDAS TITAN Client

Тривимірна візуалізація та організація загального доступу до даних

Клієнт ERDAS TITAN - це безкоштовний програмний додаток, що дозволяє представляти дані в 3D. Програма включає геопросторовий моментальний месенджер і вьювер ERDAS TITAN. ERDAS TITAN підтримує велику кількість програмних додатків, дозволяє створювати просторові дані для спільного користування, а також неоднорідний контент. Використовуючи месенджер, користувачі можуть публікувати і викачувати дані, відповідно до своїх прав доступу.

Трансляція запитів різних систем управління даними

Трансляція одного запиту до даних відразу в кілька каталогів і робочих мереж ERDAS APOLLO, а також візуалізація результатів на тривимірному глобусі або в інших додатках.

Створення даних для спільного користування та неоднорідного контенту

Спільно з ERDAS APOLLO Advantage TITAN дозволяє публікувати дані з робочого столу на сервері з використанням прав доступу. Крім цього користувачі можуть створювати різні дані на тривимірному віртуальному глобусі.

Виконання геопросторової обробки на сервері

Користувачі можуть з'єднуватися з каталогами APOLLO через TITAN і виконувати пошук необхідних даних, а також обробляти просторові дані через інтернет і візуалізувати їх.

Публікація даних з робочого столу і їх візуалізація в будь-якій програмі

ERDAS TITAN, дозволяє «на льоту» трансформувати дані у формати, доступні для перегляду. Ці дані можуть бути використані в різних програмних додатках, включаючи Google Earth, Bing Maps, ERDAS IMAGINE, ArcMap та інші.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search